750k

  • 41
  • 24
  • 8
  • 4
  • bugün

rus kadınlarının olumsuz özellikleri

önemli: fotoğraflarda gördüğünüz, çok güzel olduğunu düşündüğünüz, moskova, st. petersburg gibi büyük şehir kadınları, ve büyük şehirlere ara sıra da olsa ziyaret eden ya da ülkemize gelen kadınlar için geçerlidir. bu bölgeler dışında; özellikle rusya'nın doğusunda ya da köylerinde yer alan; sabahtan akşama kadar werewolflarla, kar kaplanlarıyla, ayılarla dövüşen; -40 -60 derece gibi havalarda dışarıda köpek sürüsü ile kızak çektiren; her şeyi doğadan edinip, yaşam savaşını sonuna kadar tek başına veren kadınlar için geçerli değildir. zaten onların yanında erkeğim demeyin mümkünse.

- aldatırsanız, sizi 1 haftada aldatacağı insan sayısı ile yeni bir hükümet kurabilirsiniz.
- aldatmazsanız ve büyük şehirde büyüme rus kadını ise, aynı hükümeti siz aldatmazsanız bile kurdurabilirler.
- kariyer ve parası olan erkekleri öncelikli seçerler.
- fiziksel olarak düzgün ve atletik erkeklere, kendi ten rengine yakın erkeklere öncelik verirler.
- yukarıdaki önceliklerin hiçbirine uymayan hindistan prensi, arap emiri gibi şeyler görünce, tüm kriterlerini bir anda değiştirip, anında evliliğe bile olur derler. sonra yine hükümet kurmak zorunda kalırlar.
- büyük şehirde büyüme olanlar, tam profesyonel yalan söylerler.
- kavga ya da tartışma sırasında hiç beklemediğiniz tüm zayıf yönlerinizi bulup, sizi içsel parçalayıp kendi kabuğunuza çekilmeye zorlarlar. çekilmezseniz ağlar ya da bağırırlar. bazen ikisini birden yapıp, aynı anda başka bir konuya geçiş de yapabilirler. bu durumda sarılmanız gerekiyor.
- çoklu görev yürütemez, oldukça yalın düşünürler.
- 2 planı aynı anda düşünemez, bir zaman dilimi için birden fazla düşünceyle mücadele edemezler.
- mantıkları beyin öldüren cinstendir. mantık üzerine çok fazla zorlamayın ortamı.
- iş kurmak ve iş yapmak ile ilgili oldukça kötülerdir. çünkü sürekli olarak "erkekler" iş konusunda başarılı olur, iş erkeğin işidir kültürüne maruz bırakılmışlardır.
- duygusal açıdan tam bir doğal depresyonel kişilikleri vardır. bir anda tüm dünya ölmüş moduna girebilirler.
- çok fazla ince detaylara, çok ciddi vakitler ayırırlar. bir ben, sivilce, selülit onlar için ölümdür. tüm yolları dener, tüm parayı bu konuda harcarlar. ve kesinlikle kusursuz olmak için savaşırlar.
- sex yapmadığınızda kavga ederler. olur olmadık zamanda sizi zorlarlar. bir holding binasında tuvalete sıkıştırabilirler. eğer buna rağmen kaçtıysanız, toplantı sırasında bir anda sex yapmadığınız konusunu açabilirler. oysa ki sabah yapmışsınızdır. ya da 20 saattir yoldasınızdır, ve en azından bir duş alabileyim derdindesinizdir. duş almanızı umursamaz, olayın ivedilikle gerçekleşmesine odaklanırlar.

bu liste uzar gider.
çok fazla kötü yanları varmış gibi dursa da, iyi yanları tüm bu kötü yanları telafi eder. ancak herkese göre değildirler ve herkese doğru bir eş olamazlar.

#edıt
istek gelince, biraz daha devam edeyim dedim;

- instagram üzerinden sürekli kadınları takip edip, kendileri ile kıyaslar ve daha iyisi olmaya çalışırlar.
- kadınları arasındaki yarış, bu dünyadaki gerçek rekabetin yaşandığı ender ortamlardandır.
- instagram erkeklerinden gelen mesajları özenle okur, hoşuna giden erkeklere kesinlikle cevap verirler. sizle olduğunu bir anda unutabilirler.
- erkeklerden ilgi görmekten asla sıkılmazlar. tüm gün tatlı söz yazın, kraliçe olsa sizi seçer.
- sürekli aşağılanıyormuş ya da sizi hayal kırılığına uğratıyormuş gibi tepki verirler. takiben duygusal kriz gelir. 100 milyon kere de olsa "hayır hayal kırıklığına uğratmıyorsun beni" demeniz gerekir.
- doğum günlerinde çiçek alan erkeklerden doğrudan ayrılırlar. çünkü tüm kız arkadaşlarına pahalı ve değerli hediye aldıklarını göstermek isterler. en pahalı olan hediyenin kendisine verilmesi onlar için çok önemlidir. ve unutmadan, doğum gününü unutmanız ölümle sonuçlanabilir.
- sexi çok doğal karşılarlar, günlük hayatta hemen her yerdedir. ilgi çekici birini görürse, zaman mekan dinlemez, hiç affetmezler.
- sex yapmak için herhangi birinin evine gitmeye ihtiyaç duymazlar. ev, araba, park, ağaçlık, tuvalet, hiçbir şey bulamazsa public, doğrudan sexe odaklanabilirler, bir anda tüm dünyayı görmezden gelirler.
- dedesi sandığınız biri, sex partneri çıkabilir. maddi durumları iyi değilse, kendisine para ya da güzel bir daire vereceğini düşündüğü 60 yaşında adamlarla birlikte olabilirler. bu adamların çoğu, onları aşağılayarak duygularını kullanır, ve zoraki değil ama duygusal baskı ile kızları ellerinde tutabilirler. bu durumu anlamaları en az 1 yıl sürebilir, haberiniz olursa katil olabilirsiniz.
- lamborghini ile yanaşan biri, eşinizi dahi alıp götürebilir. ancak sizle, aldatmaya tövbe etmiş biri ise, gerçekten reddedebilir.
- grup sex ve farklı deneyimlere çok aşırı açıklar. hatta bazı durumlarda tek başına sizle sex yapmak istemeyebilirler. bu durumu da söylemekten çekinebilirler.
- ülkenin neredeyse tamamı içine kapanıktır. bu nedenle "utangaç" ya da "dışa dönük" erkekler tarafından kolay kandırılabilirler. utangaç erkeklere sex için saldırabilirler, özellikler utandıkları sırada.
- kayak yapmayı çok severler, bu da size yılda en az 1-2 defa istisnasız kayak yapma zorunluluğu getirir
- deniz ve okyanus kavramını çok severler ve her yaz kesinlikle yüzmek isterler. bu da size en tercih ettikleri konumlardan birine mecburi gitme zorunluluğu doğurur. ve en az 2-3 ay yüzmeniz gerekir. konumlar; endonezya, tayland, ispanya, türkiye başta olmak üzere, güzel okyanus ya da denizin olduğu yerler.
- alkol aldıklarında nerede uyandıklarını umursamazlar. biri zoraki sexe de zorlamış olabilir, "insanlık hali" gibi bir tepki ile geçiştirir, yıllarca dramını gece uykusunda yaşarlar.
- haftada en az 1, ideali 2-3 dışarı çıkmak isterler
- istisnasız spor salonuna gider, etkileşime girerler. bu etkileşimin size girmemesi için sizin de spor salonuna gitmeniz gerekir.
- spor salonu dışında koşu, parkta yürüyüş, bisiklet severler. ellerinden gelse her gün yaparlar. sevmiyorsanız, sevseniz iyi edersiniz.
- et şiş olayını biraz travmatik boyutta severler. biz 2 şiş, 1 ekmek alırız, onlar 5 şiş yapar, ekmeksiz yiyebildiğince yerler.
- tatsız, tuzsuz, yağsız yedikleri çok olur. spor yapmaları yeterli değilse, güzel olmak için sadece su bile içebilirler.
- mücevherat ve spor araba çok severler, sevdikleri almanız gerektiği anlamını taşır
- koleksiyon olmadığını düşündükleri ayakkabı ve kıyafet ordusundan yeni bir daire tutmanız gerekebilir.
- evinizin olması yeterli değildir, güzel bir arabanız da olması gerekir. toplu taşımaya binmek zorunda kalmak istemezler.
- arkadaşlarla buluşmayı ve dedikodu yapmayı çok severler. dedikodunun geneli sex ve erkeklerle ilgilidir. başka hiçbir şey dikkatlerini kolay kolay çekmez.
- politikayı sevmezler
- iş adamı gibi sizle oturup, instagram elinde masadan kalkarlar
- sessizliği sevmezler, birileri konuşsun isterler. siz sessiz olursanız, hiç hoşlarına gitmez. türk erkeklerinde bazen sessiz olma ihtiyacı vardır, bu ihtiyacı unutun.
- çok kısa giyindiğini fark etmez, oturur kalkarken her tarafını gösterebilirler. bu durumda kötü hissetmez, aksine "seksi olduklarına" odaklanırlar.
- 16-22 yaş arasında sex öğreneceğine inandıkları için çok yaşlı insanları tercih ederler. ve bu insanlar genelde 55 üstüdür. bu yüzden geçmişlerini falan sormayın. zaten yalan bir hikaye duyarsınız.

ve evet, tüm bunlara rağmen, iyi yanları onları eşsiz yapacak kadar çok fazla. tabi bu iyi yanları anlamak için de 2 bacak arasında namus aramamak; erkekliği yapabilmek ve sizden öncesine değil, sonrasına bakabilmek gerekiyor.

@mitralioz
ukrayna'da 440 civarında kız arkadaşım, 30 çalışanım, 2000 üzerinde arkadaşım/tanıdığım var. 2008 yılında kurdum ukrayna'daki ilk şirketimi. tonla yatırımım var ülkede. ukrayna'nın kyiv merkezi ile, köyü arasındaki farkı bile sen "slav" olarak genelleyemezsin. ukrayna'dan rusya analizi rüyalarında dahi yapamazsın. ne birbirlerine benzerler, ne andırırlar, ne de doğru düzgün ortak yönleri vardır. kadınların kafa yapıları tüm sovyet ülkelerinde birbirlerinden ayrıdır. kaldı ki, ben bile rusya konuşurken moskova ve st. petersburg'un 100 km çapını baz alabilirim. sibirya kadını ile rus kadını aynı şey değildir. ruslar bile rusyanın doğusundaki insanlara "onlar rus" demezler. birçoğuna kafkas derler. asyalı gördüklerine çurka derler. türklere turka derler. belarus kadını bambaşkadır. finlandiya hepten ayrı bir lezzet. "slavları bilirim" ben diyemiyorken, sen ne atıyorsun millete olur olmadık? ukrayna batılaşma, kibarlaşma, kendini güzel gösterme, bolca makyaj yapma, sabahtan akşama kadar yalan söyleme, araplardan ve türkiye'nin doğusundan gelen insanlardan kurtulma derdinde. rusya? rusya seni zerre kadar umursamaz. yüzüne bakmaz. çünkü sen burda yalnız istenmeyen değil, dikkate dahi alınmayansın. ukrayna'da köyde kız bulmanla, rusya'da köyde kız bulman aynı değildir. rusya'nın köyündeki kıza para göstermen gerekir. ukrayna'nın köyündeki kıza kendini göster. paran olsa dahi anlamaz zaten.

sana kalkmışım cahilliğini onar diye bilgi veriyorum. "arkadaş bizde evli iken komşusundan çocuk peydahlayan uç örneklerden birisine rastlamış olabilir orasını bilemem" diyorsun. evli çift, çok iyi arkadaşlar, çocukları var, birbirlerine sahip çıkıp koruyorlar. open relatıonshıp yapıyorlar. isteyen istediği ile yatıyor. çünkü biri bdsm istiyor, biri cuckold. bilmiyorsun değil mi? bu işte ukrayna. kadın mecburen başkasına yöneliyor. ukrayna'da bdsm yapabilmek için 3 saatlik kiralanan oteller var, kyiv'de, cherry twins. neden var diye sordun mu? ya da closer, club. hadi siktir git eşin soksun seni içeri sokabiliyorsa. daha girişinde altına sıçmazsan adımı değiştiririm ben. öyle meydanda gördüğün striptiz yapılan turist tuzağı mekanlara benzemez. rave underground, denesene sen şansını? geç bunu, kyiv'in bile sağı ve solu birbirinden tamamen ayrıdır. solu (haritada bize göre sağ) tamamen dingin, ve insanların çoğunun x kişiden olan bebekleri ile geçinmeye çalıştığı kısım, sağı öğrencilerin ve genç neslin daha yoğun tercih ettiği kısım. kadınların 35-40%'ı çocuklu ve eşli. bunların 1% i senle bilgi olarak paylaşıyor bunu. çünkü çocuğu annesine verip, geçinmeye çalışan büyük çoğunluk var. sen kaçıyla birlikte oldun da benim istatistiğime bok atıyorsun?

kalkmışsın 2 karış boyunda köpeği de bilmem ne. yahu köpeği olan tip sana vermedi diye mi orospu oldu? ayrıca kim bu iki karış köpeği olan tip? goldenlardan bahsetmiyorsun umarım. bana daha çok televizyon, internet etkisindeymişsin gibi geliyor. peydahlamak ne, dengesiz. ukrayna'da en zor alabileceğin kadın profilinden bahsediyorsun. değil çocuk yapmayı, karşısında 3 kelime konuşamazsın. ne yapcaksın kandırmak için mario'da akşam yemeği mi ıslarmayacaksın? ucuz uçak bileti bakmaya benzemez bu. 3b cafe de daha arkadaşça mı takılacaksın? podil'de gece içmesi mi yapacaksın? london cafe de kek mi ısmarlayacaksın? en fazla yapacağın silpo'dan 32'li tuvalet kağıdı alıp, rüyasını kurup elde edemediğin kadınları düşünüp tuvalet kağıdı ile dertleşmek. senden daha fazlası çıkmaz.

zengin adamlara fordlayan tipler. dur tahmin ediyim, bu zengin adamlar evli ve türk olup, ukrayna'da eşinden gizli diğer ukraynalılara 1000 uah önerenler değil mi? khreschatyk'in göbeğinde bir cumartesi gecesi 1'de, sırf şort giyiyor diye, "1000 hryvnia, sex" diyen tipler değil mi? çünkü profil sana çok uyuyor!

@genel
bu kadınların nesi güzel demişler genelde, eğer şunlar size uyuyor ise evlenebilirsiniz;
- tüm hataları ile kabul edebileceğiniz, sizden öğrenmesini sorun etmeyeceğiniz bir kadın
- her şeyde sizi destekleyecek, size inanacak, daima yanınızda olacak bir kadın
- sizden daima ve düzenli olarak para kazanmanızı bekleyecek ve para konusunda yarın çocukla ya da çocuksuz mağdur kalma korkusu yaşamak istemeyecek bir kadın
- daima sosyal olmak isteyecek, ve eve kapatmak düşüncesinde olmayacağınız bir kadın
- daima kendi güzelliğini kusursuzlaştırmaya çalışırken, sizin de güzelleşmenizi ve daha iyi, sağlıklı olmanızı isteyecek ve baskı kurmayacak bir kadın
- çok fazla duygu yüklü ve çok fazla sahiplenen bir kadın
- eğer sizden değer görürse, tüm yanlışlarına derhal ve hızla son verebilecek bir kadın

bu liste de uzar gider. finalde, eğer gerçek bir kadını kaldırabilecek gibiyseniz, rus kadınlarını seçersiniz. ben evde turşu kurcam diyorsanız, rusyanın doğusuna ya da ukrayna köylerine gitmelisiniz.

devamını okuyayım »