aadbkr eensfdria nnodigre uutml nuusm

  • 2397
  • 4
  • 3
  • 0
  • dün

araba alacak olanlara tavsiyeler

bakın sadece bir kere yazacağım. zaten sürekli aynı entry yazmak format gereği yasak. bu yüzden iyi okuyun.

kesinlikle 1.2 motor araba almayın. benim ilk arabam olduğu için ve araba kullanma konusunda çok tecrübeli olmadığım için nasılsa fazla hız yapmam, benim için daha iyi diye düşünüp (opel) aldım ben. ilk arabam olacağı için çok araştırdım, çok düşündüm, bir kişi söyledi sadece 1.2 alma diye ama önemsemedim. sözlükte de bir kişi yazmamış ki bilelim. o yüzden siz beni dinleyin 1.2 motor bir araba (otomobil) almayın.

normal yokuşlarda bile 70'i geçemiyorsunuz kesinlikle. üstelik klima çalışınca araba yarı yarıya güç kaybediyor, hızlanmıyor. erkek kısmı acemi de olsa hız yapmak istiyor, hız yapıp 110'u geçerseniz de benzin yetmiyor. bariz yokuşlarda ikiyi geç birinci vitesle bile cikamayıp kaçırma riskin oluşuyor.

bu kıyağımı unutmayın, bakın tavsiye etmiyorum demiyorum, almayın diyorum.

edit: simdi okuyunca sanki hızdan dolayı almayın demiş gibi olmuşum, hayır derdim hız değil. yokuşları araba çıkmıyor. eger ki arka koltukta da 2 kişi varsa nerdeyse namümkün seviyelere geliyor adam aıllı yokuş. normal yokuşlar bile ölüm oluyor. 45-50 derecelik bi yokuşta geri kaçırdım bugun, el freniyle durdum, zor kalktım. almayın abiler. almayın.

devamını okuyayım »
30.07.2013 22:23