aadbkr eensfdria nnodigre uutml nuusm

  • 2510
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

bakire olmayan kız

baakirelik sadece zar olayı değildir. başkasına oral yapsın istemezz herhalde bakireliğe önem veren erkek. bu kadar sığ olmak zorunda değilsiniz eleştirirkken. size göre bakireyse anal yapmıştır onu yapmadıysa oral yapmıştır di mi. bakire olmayanı yüceltirken bakireleri yerin dibine sokmak gayet normal size göre. ama ikisi de aynı cinsiyette insan. hiç aklınıza bile gelmiyor bakire olanın da insan olduğu.

üstelik sana mı soruccam gerizekalı nasıl bir kız istediğimi. sen nasıl ki bakire olmayanı trcih ediyosan ben de bakireyi tercih edebilirim. senin özgür seçimin olabilirken benimki niye olmasın. bu belki bana göre bir irade göstergesidir? belki evlendiğinde de iradesine sahip olamayabileceğini düşünüyorumdur? belkii dini kurallara, geleneklere uyumunun bağımlılığının bir göstergesidir? belki kendime güvenemiyorumdur. sanane. ya da bakire seviyorumdur amk sanane. her temas bir iz bırakır insanda hem bedenen hem ruhen. belki ben o izden tedirgin oluyorumdur. sanane.

ilk eşi dul olan bir peygamberin dinine inanıyorum. bakire olmayan kızlara karşı bir ön yargımın olması saçma olur zaten. sorun bakire olmayanı savunurken bakire olanlara karşı yapılan çirkin ithamlarda. bakire olmaayan kız başlığında bakire olanını savunmak durumunda kalıyorum nasıl bir işse. kim kimle mutlu olacaksa onla evlensin onla yaşasın. ama boş yere ne bakire olanına ne olmayanına laf söylenmesinn, gündeme gelmesin tartışma konusu olmasın. evet yıl olmuuş 2014 ve bakire kız arayanlar var. sanane.

son olarak eklemeliyim mi, aşk bambaşka bir şey. aşık olunca bakire olup olmaddığının önemi kalmaz.

devamını okuyayım »