acemioglan

  • 182
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

metrobüste bir kadını taciz eden uzman

ne gereksiz yerlerde empati yapan adamlar var lan bu ülkede... adamlar gitmiş tacizci olduğu iddia adamla empati yapmışlar, bu kadar meraklıysanız empatiye gidin kadının yerine koyun kendinizi... koyamadınız değil mi? çünkü öyle yürümüyor bu işler...

daha geçen akşam metrobüste eşimin başına geldi benzer olay;

2 yaşındaki oğlumla metrobüs durağına eşimi almaya gittik, arabada beklerken eşimden telefon geldi lütfen tam merdivenin altına gelebilir misiniz die heyecanlı bir sesle. gittim, hızlıca panikle bindi arabaya fakat ne olduğunu sorduğumda ısrarla söylemedi. sonra baktı ufaklık uyuyor, birinin taciz ettiğini ve telefonla konusup benim almaya geleceğimi anlayana kadar da takip ettiğini söyledi, tabi hemen dönüp herifi aradık fakat bulamadık. muhtemelen taksiye binip gitti.

eşim ses çıkartamamış, ses çıkartmadığı için daha çok kızdı kendine, neden ses çıkartamadığını tarif edemiyor. çünkü eşimin herhangi bir olay karşısında ses çıkartmadığını görmedim şimdiye kadar ben. trafikte emniyet şeridinde giden aracın yanına yanaşıp tartışan bir insandan bahsediyoruz.

o yüzden o sikko nasıl ses çıkartamaz laflarınızı, saçma ve gereksiz duyar kasmalarınızı alıp götünüze sokun.

devamını okuyayım »