adversary

  • azimli
  • anadolu çocuğu (331)
  • 2184
  • 26
  • 5
  • 0
  • evvelsi gün

işe yarar android uygulamaları

musixmatch: dinlediğiniz müziğin simultane alt yazısını veren çok güzel ve ücretsiz bir müzik çalar. sadece telefondan dinlediğiniz değil mesela tvde clip var aç telefondan sözleri eş zamanlı kaysin.

moon+ reader: e-book okuma uygulaması. şimdiye kadar gördüğüm en profesyonel hazırlanan uygulama.

wps office: adı üstünde office uygulaması. eski adı kingsoft idi. android ekosisteminde bu alanda daha iyi bir uygulama görmedim. pc'de microsoft office neyse android'de bu..

clip sözlük: ingilizce-turkce sözlük. en iyi özelliği metin okurken merak ettiğiniz kelimeyi kopyala dediğinizde size kelimenin anlamını veren clip özelliği. bir de kelime widget'ı var ki ingilizce kelime çalışanlar için birebir. candır tavsiye edilir.

news republic: ingilizce yayın yapan hemen bütün gazetelerden binlerce haber sunan online haber uygulaması. arayüzü ve çalışma prensibi kendine hayran bıraktıracak cinsten.

tureng: ingilizce-turkce online sözlük. fazla detay vermeye gerek yok, on numara sözlük. sadece burada bulunsun istedim.

google keep: not alma uygulaması. bence google ın en başarılı uygulamalarından birisi. sade ve kullanışlı.

nasa: yazmadan edemeyeceğim. nasa'nın kendi android uygulaması. eğer uzayla ve resimleriyle ilgiliyseniz muhteşem bilgiler ve resimler paylaşıyor. ayrıca tek tuşla beğendiğiniz resmi cihaza masa üstü resmi yapabiliyorsunuz.

dolphin browser: en hoşuma giden browser. gerçi çoğu zaman uc browser veya default browser'a hız konusunda yenik düşebiliyor ancak özellikleri ve arayüzü ile beni mest eden bir browser'dır kendisi.

lazy swipe: swipe tarzı kısayol uygulamalarını sevenler için tavsiye edebileceğim ve yeni keşfettiğim uygulama. özellikle içinde booster bulunması, favori uygulama atayabilme, toolbox olması, boyutunun çok küçük olması, sosyal medya uygulamaları ile entegre çalışması vs. birçok faydalı özelliğe sahip.

vocabulary learning techniques: #63097433

devamını okuyayım »
13.09.2014 09:50