ailenizin zuppe cocugu

  • 272
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

5 aralık 2016 1 tl sigara zammı

bütün mevcut sigaralara 1'er lira zam geldi. yılbaşında ki ötv zammı ayrı olarak yansıyacak. allah'u teala devletimize zeval vermesin.

tavsiye editi: touch blue ve aqua kullanan bir vatandaş olarak onların muadili george karelias and sons tütünü, organik ocb kağıt ve ocb filtre ile aynı tat oluyor bence. uzun uğraşlar sonucu bulduğum için paylaşmak istedim diğer sigara ve muadil tütünlerini mesaj olarak atarsanız arayan arkadaşlara yardımcı olmak adına güzel bir liste oluşturabiliriz.

@janegeland adlı yazar, eski murattı içicisi olarak oldhollborn sarı paketi tavsiye etti, ikram ettiği arkadaşları aynı zamanda camel'a yakın olduğunu söylüyorlarmış.

@abicimbenigaribangoruyolarabi winston soft muadili olarak samson'u tavsiye etti aynı zamanda drum da olabilirmiş. eski camel tadında, marlboroyo da yakınmış. filtre kullanmıyor kendisi.

@yasasin yemek yemek drum red american blended paketler değişmeden önceki marlboro soft( beyaz) tadında. kağıt olarakda yeşil gizeh ekini tavsiye etti.

@emre islekk golden virginia'nın sarı ve yeşil paketinin karışımı marlboro light'ın tamamen aynısı olduğunu söylüyor, kağıt ve filtre tavsiyesi yok.

@memedd sert ve aromalı tütün isteyenlere mutlaka 'van nelle zware shag' önerisinde bulundu.
bir de tütün işine yeni başlayacak olanlara gizeh kağıt kullanmayı tavsiye ediyor. alt kenarları kesik olduğu için çok kolay sarılıyormuş.

kaynak isteyen sen kim köpeksin sözüne neden inanayım diyen yazarlar için edit: https://pl.vc/1mgpa7

devamını okuyayım »