alaskardan

  • 1904
  • 32
  • 15
  • 5
  • bugün

sevgilinin geçmişi

modern bekaret anlayışlarını görmemize sebep olan bir merettir.

şimdi artık pek bir kadının bakire olmaması büyük bir meseleymiş gibi dillendirilemiyor ama "onlarca erkek, şöyle sikmişler, böyle attırmışlar" falan filan ile yeni bekaretler yaratılıyor. yani tabii ki kadın da insan, sevdiği birisiyle beraber olup sevişebilir ama işte o sevişmesi de benim hayal ettiğim gibi salt cinsel birleşmeden ibaret olsun, muamele olmasın, aklıma gelebilecek diğer şeyler de olmasın. onları ben yapınca karşımdaki kadın iğrenç bir canlı olmayacak ama bir başkası yaparsa iğrenç bir canlı olacak kadın. neden ben kendisine yapınca iğrenç bir canlı olmuyor da başka erkekler yaparsa iğrenç bir canlı oluyor diye soracak olursanız da psikolojik sorunlarım var benim, alla alla hikayeleri gerisi.

valla berbat insanlarsınız ama sizi bir halt sanacak denli berbat kadın da çok. hadi gene iyisiniz.

ha bir de bu kadar takıntılı olunca da istediğinizi bulmuyorsunuz gene. size işitmek istediklerinizi satmaya hazır olanı buluyorsunuz sadece. misal 28 yaşında bir erkeksiniz ve 25 yaşında bir kadınla tanışıyorsunuz. kendisiyle bir cinsel yaşamınız oluyor bir süre yakınlaşmadan sonra. peki siz ne kadar özelsiniz ki sizle sevişiyor olsun? sıradan bir eğitime, kültüre, tipe, ortalama bir gelire, vasat bir karaktere, kıvamında bir ikiyüzlü ahlaka sahip sıradan bir insansınız. sizin gibi milyonlarcası var. yani size gelene dek sizin gibi sayısız insan gördü zaten ve sizle ne yapıyorsa ve sizle yapmayı seçmişse, eh aşağı yukarı aktif cinselliğinin kanunen geçerli olduğu o 7 senede de sayısız defa yapmıştır. elde edeceğiniz sadece budalalığınızın doğal sonucu olan işitmek istediğiniz yalanlar. gerçeğin işittiklerinizle hiçbir zaman ama hiçbir zaman ama hiçbir zaman alakası olmayacak.

ama siz tabii süper karakterli erkeklersiniz. eminim bu gerçeği söylememle beraber fark edince hiçbir kadınla sevgili olmayacak ve zaten başka erkeklerle seviştiği için iğrenç olan kadınlarla salt sevişmekten ibaret yakınlaşmalara girecek denli pislik bir herif de olmayacaksınızdır. gene sayısız erkekle sevişmiş kadınların olduğu pornolardan da medet ummayacak birer yüce kişiliksiniz. hayal gücü ve elleri karakter sahibi, mert bir erkeğin en büyük zenginliğidir deyip gerisini getireceğinize itimadım tam.

devamını okuyayım »
13.08.2017 11:27