alesta alabora

  • 168
  • 4
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

rapunzel e-likit

15 gündür tüm modellerini deniyorum, hiç biri kötü değil fakat işte bu diyebileceğim bir tat da yakalamadım.

- cookie monster: bence piyasadaki tüm diğer kurabiye aromalı olduğu iddia edilen likitlerden daha başarılı. diğerlerinde genelde adı kurabiye ama ağzınıza sadece tereyağ tadı geliyor bunda ise önce tarçınlı yılbaşı şekeri gibi acımsı bir tarçın tadının peşine cidden kurabiye tadı geliyor. tüm gün baymadan içilebilir. 7.5/10

- beyonce: baskın bir karamel aromasına hafif fakat farkedilebilir bir kakao veya kahve tadı eşlik ediyor. bir süre sonra beni bayıyor fakat hem tadı hem kokusu güzel. 7/10

-santana ve tarzan: bu ikisi de çeşitli meyve karışımlarından oluşuyor, bence tatları birbirine yakın. ikisi de baymadan gün boyu içilebilir fakat meyveli likitler favorim olmadığı için 6/10.

fiyatları yüksek olmasa 1-1.5 puan daha yükseltilebilir notlar . 30 mililitresi 24 tl olan efkarların yanında 10 mililitresinin 15 lira olması biraz sırıtıyor.

kullanılan aromadan mı yoksa aromanın yüzdelik miktarından mıdır bilmiyorum efkar'ın herhangi bir likitinin 1 günde kömür rengine çevirdiği coilleri rapunzel likitler 3-4 günde o hale getiremiyor. bence bu güzel bir özellik.

bir diğer güzel yanları ise çeşitin az olmasına rağmen birbirlerine uyumlu yapıları sayesinde herhangi bir aromadan sıkıldığınız zaman diğeri ile destekleyip farklı bir tat yakalayabiliyor oluşunuz. mesela damlatmalı atomizerlarda cookie içilmiş pamuğun üzerine beyonce veya meyvelilerden damlatırsanız yine güzel bir tat yakalanıyor.

üretimin izmir'de olması nedeniyle izmir'de elden alınabiliyor bu şekilde hem kargo parasından kurtulup hem de üreticiden alacağınız ürünlerin tadına bakabiliyorsunuz.

üretici bu fiyatlarla devam etmek istiyorsa "bakın ben fiyatlarımı böyle yüksek tuttum ama babalar gibi merck nbase kullanıyorum" demeli.

izmirli bir yerli e-likit firması.

devamını okuyayım »