alexander goygoyevic

  • 3300
  • 7
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

moderatörlerin sözlükten hatun kaldırma teknikleri

takdir edersiniz ki, bizimkilere (biz zavallılar) göre uygulama konusunda çok daha pratik, neticeye ulaşma konusunda garantili tekniklerdir bunlar.

adamların bariz avantajı var bu konuda. kaleciler için "ellerini kullanmanın verdiği avantaj" gibi bir şey. işin doğası gereği yani.

misal, ben bir sözlük bayanına (özellikle yeni düşenleri tercih ediyorum) ".... no'lu entry gg gerekçesi ile ispiyonlanabilir. başın derde girmesin. silsen veya editlesen iyi olur bence :))" şeklinde mesaj atınca her zaman istediğim sonucu alamıyorum (%30 civarı). ekseriyetle "ne kadar iyisin, tanışalım mı" benzeri karşılık alsam da, kimi zaman "niye ki" yahut, "ay sana ne. yazarım yazmam" şeklinde cevap aldığım da oluyor. peki ne yapıyorum bu durumda? hemen rakibimin bütün entrylerini kontrol edip bulabildiklerimi ispiyonluyor, 1. mevkiden sourlines bileti hediye ediyorum kendilerine. ahahaha..

fekat, "moderatör" sıfatı taşıyor olsaydım hiç gerek kalmayacaktı bu çirkinliğe.

misal;

alexander goygoyevic -> dreamgirl19 : merhaba :) ....... no'lu entry'niz "soru başlığa cevap yazılmış" gerekçesi ile ispiyonlanmış. çok hoşuma gittiği için silmek içimden gelmedi. zaten epeydir takip ediyorum yazdıklarınızı. bunu da ufacık bir şekilde editleyelim, olur mu? esen kalın :))

dreamgirl19 -> alexander goygoyevic : ay çok teşekkür ederim. bir türlü anlayamadım şu format olayını :(( nasıl edit yapayım şimdi ben buna?..

alexander goygoyevic -> dreamgirl19 : çok karışık değil aslında. bazı saçma kurallar var falan işte :) kafana takılan her şeyi hiç çekinmeden sorabilirsin. seve seve yardımcı olurum.

dreamgirl19 -> alexander goygoyevic : süpeerr :)) ya, ben bu soru başlığa niye cevap yazamıyorum ki şimdi. çok saçma ama? nasıl yapayım?

alexander goygoyevic -> dreamgirl19 : dedim ya, saçma işte. bakma, yakında değiştirmeyi düşünüyorum bu bayık kuralları. burası kasıyor, msn var mı? oradan anlatayım uzun uzun..

hah.. işte gördünüz, bu kadar basit.. bakınız, çakal nasıl da ince ince işliyor? sonra gelsin msn muhabbetleri, kamera açmalar, ardından cep no'su alıp vermeler falan.. moderatör olunca böyle kolay düşer tabi. künyende "6. nesil miğferdibi yazar" yazıyorken yap bakalım bunları moderatör efendi? ya yaa.. zaten bi insan neden durup dururken moderatör olmak ister ki? para yok, pul yok.. ssg böyle kandırıyo herhalde bunları. boğaz tokluğuna çalıştırıyor yani.. o da az çakal değil. on numara tezgah kurmuş. bu vesileyle buradan kendisini tebrik ediyor, olası bir moderatör ihiyacı için adaylığımı açıklıyorum efendim. arz ederim.

devamını okuyayım »
14.09.2010 22:28