alexander the one point five

  • 1420
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

sivyus

yazdığı entry şu:

"tarz değil, taklit olan protestodur.http://www.sivyus.net/…12/01/tarz-degil-taklit.html " (bkz: #26922037)

linke tıklıyoruz, hani çok büyük bir bilgi birikimi var falan ya, adam uzun uzun copy paste yapmamış, bizi düşünmüş, gidelim okuyalım istemiş. daha önceki entry'lerden de bildiğimiz üzere de bu linklerin ucu inanılmaz derecede derin akli müzakerelerin yapıldığı edebi eserlere çıkıyor. bakalım ne varmış linkte:

"melih gökçek tarzı, protesto şova dönük içi boş bir protesto türüdür, yaratıcı değildir, taklitçidir, önce muhatabı tarafından bir eylem yapılır, karşılığında melih gökçek taklit eder."

hani, şunu sözlüğe yazsan ölürsün değil mi? parmakların falan kırılır. nefessiz kalırsın. dehidrasyondan can verirsin. ondan yapmıyorsun biliyorum, gel bak etme eyleme. arkadaşın biri çıkıp organik tarım falan demiş, sen daha büyük işlerin adamısın, sana gel don lastiği fabrikası falan açalım, romanya'ya ihracat yap, orada bak, ço deli piyasa varmış, milletin donu götünden düşüp duruyormuş, deli para kırarsın.

hayır yarın bir gün "su nasıl içilir" diye başlık açıp ilk entry'deki linke de direkt "işte böyle" yazan bir yere çıkartacak, ondan korkuyorum.

velhasılkelam, bir laf vardır bilir misiniz, "bir insanı öldüremiyorsanız bunun sebebi genellikle yasal olmamasıdır" diye.

abi, yemin ediyorum, kovsak kovardık şu zamana kadar. allasen git bi elini yüzünü falan yıka.

p.s.: o blogda yazandan da bir sikim anlamadım abi. bokunu yiyim kusuruma bakma.

devamını okuyayım »