alice practice

  • şeker abi (604)
  • 926
  • 3
  • 3
  • 0
  • evvelsi gün

periscope'taki çok marjinal ev partisi

bana marjinallikten çok cinsel açlığın afrikasında pozırlık partisi gibi geldi. zira avrupai ev partisi diyince aklına sadece seksi görünmeye çalışan oo çok pis seks yapıyoruz diyen tipler gelen, buram buram cinsel açlık kokan bir video. hey kardeşim hey diyerek öpüşen kızları izlemek ney.

kıskançlık falan değil valla. ben sakin bir insanım hayatımda 'marjinal parti' tek tük olmuştur.

yine de benim kısıtlı bilgimle ve arkadaşlarımdan duyduklarımla marjinal ev partisi diyince benim aklıma, blacklightlar ve fosforlu flaglerle döşenmiş bir evde götü başı dağıtarak-ama seksi falan olup videoya çekmeye çalışmayarak- dans eden, her yer dumanaltı olacak şekilde ot takılan ve sonunda yerlerde sağda solda uyuya kalan insanlarlı bir parti geliyor, ki kendi elini yüzünü fosforlu boyayla boyamak evin içinde poi çevirmeye falan çalışmak da dahil.

ya da böyle daha süslü hanımkızlarımızın düzenlediği bir ev partisinde, tepinirken sıcağın ve alkolün etkisiyle kıyafetleri sağa sola atan, topuklu ayakkabıları kıyafetini tamamladığı için ama onlarla dans edemediği için ayakkabılarını dekoltesine kıstıran, hayatımda görmediğim alkollerden bir koleksiyona ev sahipliği yapan parti , o da bence marjinaldir mesela hiç de öyle ooov seksi kızlar hey yavrum hey diyen erkek yoktur ortada zira marjinallik demek farklı olanı doğal kabul etmektir.
iki seksi dans eden kız görünce abaza abaza yorumlar yaparak marjinal olunmuyor.

demem o ki kameraya bakın biz seks yapıyoruz demekle marjinal parti olmuyor.

daha marjinalini bekliyoruz.

devamını okuyayım »
25.12.2015 16:07