all good movies

  • 170
  • 31
  • 13
  • 0
  • dün

rastlantı (film)

üst edit: sevgili yazar arkadaşlar kimseye para vermedim telegram grubumuz da yok. bir film cektim, burada bir topluluguz diye düşündüm, birçok şanssızlık yaşadım, sonunda fragmanımi yayınlayabildim ve aranizdan biri olarak bunu sizinle paylaşmak istedim. random olarak yazar arkadaslara mesaj attım olumsuz yorumlarınızı da esirgemeyin diyerek. utanılacak bir şey ya da illegal bir şey olduğunu düşünmedim, maalesef hâlâ da düşünmüyorum. burada yanlış olan ne bilmiyorum. kötü olan ne onu da bilmiyorum ancak entry editlememi gerektiren tek şey para karşılığı bir şey yaptirmadigimin bilinmesini istemem oldu. fragman özelinde olumsuz yorum yapan yazarlar da dahil herkese teşekkür ediyorum.

birçok açıklama yazmıştım filmimle alakalı ancak her şey değişti. maalesef değişikliklerden en büyük ve en acı olanı anneannemi kaybettim. sinemalara girmesini beklediğimiz filmimizin vizyon tarihi ise en iyi ihtimalle covid-19 sebebiyle 2021 yılına ertelendi. bu yüzden dijital platform veya tv'de yayınlanması muhtemel.
filmimin fragmanı yayınlandı, aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
rastlantı fragman

"zamanında kanser hastalığını yenmiş bir anne ve onun iyi olmasını yaşamının en büyük gayesi haline getirmiş oğlunun, anılarla beslenilerek oluşturulmuş hikayesi...
sinsi düşman kanserin tekrar harekete geçmesi sonucu oluşan süreçte ekin'in, melek için mücadelesini konu alan film aynı zamanda üç gencin aralarındaki tesadüfi ilişkileri ve bu tesadüflerin gerçeklikle ilişkilerini irdeliyor. üç gencin tek ortak paydası olan zeynep'in, melek teyze sevgisi ekin'e bu yolculukta destek oluyor."

filmde (bkz: berfin nilsu aktaş), nevzat can rüzgar, efe şen, mert aksu ve (bkz: ilkay kayku) rol alıyor..

devamını okuyayım »