alperklz

  • 76
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

türk erkekleri gitsin

(bkz: bi kere o elini indir)

şimdi, benim de cenahında bulunduğum türk erkekleri insan güruhunu epey bir kötüleyen, kötülemekle kalmayıp kovulmasını isteyen emir cümlesidir.

peki başlayalım kezbanlar, ayşeler, fatmalar yeni nesil ezgisular...

1.öncelikle bu türk kadınlarını genellemelerle aşşağılamak için yazılmış bir entry değildir, o yüzden onun için (ara: rus kızları)
2.türk erkeği için kadın bir meta değildir, hiç bir zaman da olmamıştır, yozlaşan toplumda çeşitli anlayışlar, gelenekler ortaya çıksa da, kadın bizde, tarihte kurultaylarda hakan ile birlikte söz alan işleri organize eden, fikri önemsenen, türk erkeği ile eşit bir toplum bireyi olmuştur.
3.tecavüz vakalarına gelecek olursak, bu tarz olayların artmasının bana göre en büyük sebebi modernleşme, eğitim öğretim hayatının uzamasıdır. benden 2 önceki nesil 15-16 yaşlarında evlenirken benim neslim 30'dan önce düzenli hayata geçememekte, bu arada hatun kaldıramıyorsa, bunların azınlık bir grubu cinsel hayvani dürtülerine yenilerek böyle iğrenç şeylere bulaşmaktadırlar. kınıyorum, iğreniyorum... ancak genelleme yapılmasını da aynı şekilde kınıyorum. herkes mi tecavüzcü bu memlekette veya istatiğiniz var mı dünyada görülen tecavüz vakaları sıklığında türkiye kaçıncı?
4.cinsellik olayına gelince, şimdi efendim karşınızdaki ne kölenizdir ne de efendinizdir... orgazm yaşamıyorsan söylersin partnerine, klitorisin g noktan ne var ne yok çoşturur seni... ama dur sende de suç yok mu sence orgazm olamamanda? adam cinsel olarak aç aç geliyor (bkz: abaza), olmaz, başım ağrıyor, ocakta yemek var... bu ne lan? bi stockingli türk hatunu göremeden ölecem yemin ediyorum, bu da benim uktemdir içimde kalan.
5.gelelim okul oranına...(bkz: ucan süpürge) habere göre türkiye'de 25-64 yaşları arasındaki kızlardan %77'sinin eğitim seviyesi ilköğretim ve altında...hmm peki...erkeklerde bu oran nasılmış ona bakalım...%67 imiş sevgili suserlar. demek ki neymiş, o kadar da abartılacak bir durum yokmuş. herkes okusun herkes üniversite mezunu olsun sosyal mesajını da yetkililere iletiyorum bak, söz.
6.kadına şiddet ve doğruganlık konusuna gelelim. şiddet, aciz yaratıkların düşünemeyen varlıkların, karşıdaki insanoğlunu ezmesidir. izahati mantıklı açıklaması yoktur, ayıptır, günahtır. bakalım türk erkekleri ne kadar şiddet yanlısı imiş, türkiye'de her 4 kadından 1'i (%25) şiddet görüyormuş kadıköy belediyesi araştırmasına göre...aynı araştırmada dünya genelinde her 3 kadından 1'inin şiddete maruz kaldığı gözüküyor. utanarak söylüyorum kadınlarımıza şiddet uyguluyoruz, ancak yine de bu konuda da türk erkeği o kadar da kötü değil. doğruganlığa gelince türkiye nufüs artış hızı ile dünyada ortalama bir ülkedir. dolayısı ile bu konuda da türk erkekleri tayyeep seviyelerine ulaşamamıştır.

son söz, nerde yavşak nerde piç adam var buluyorsunuz, yatıyor kalkıyor aldatılıyor, terkediliyorsunuz, sonra bize sardırıyorsunuz. bu kızların bir çoğunun dünyadaki en sevdikleri insan da babalarıdır. sevecen, şefkatli, koruyucu... dur lan o da mı türk erkeği di ne? biz burdayız, kadınımızı yüceltiriz, severiz, koruruz, beğenmeyen de istediği yere gitmekte özgür...

edit: stocking bilinirliğini ve yaygınlığını arttırmak için gizli bkz. ekledim. giyiniz, giydiriniz, marketlerden bakkallardan ısrarla isteyiniz.
edit2: pis bir adam gibi görünmek istemem, düzgün, efendi bir adamım ancak bi de babydoll denen bir şey var...her şey sizin için, daha mutlu bir cinsel yaşam için....

devamını okuyayım »
26.04.2010 10:49