alpinsamuray

  • 2363
  • 1
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

30 yaş üstü kaslı ve göbeksiz erkek

şimdi tabi hanımkızlarımızın etrafı göbekli 30 yaş üstü abilerle dolu olunca bunu doğa ananın bir oyunu, evrimin bir parçası sanıyorlar. işin kötüsü bu göbekli 30'luk abiler de spordan, düzgün beslenmeden haberdar olmadıklarından 30 yaşında fit kalınabileceğine ihtimal vermiyorlar. sonuçta olan bu hanımkızceğizlerimize oluyor (içimdeki author).

hadi size bir kıyak yapayım, ben bunların membaa nerede biliyorum. evet evet, 30'lu yaşlarında adonis kasına sahip erkekler biliyorum kızlar. kaleminizi kağıdınızı alın, hemen not edin bunu: şehrinize en yakın dağcılık camiasıyla irtibata geçin, orada bol bol 30'luk kaslı ve göbeksiz erkek var. hatta isteyene 40'lık isteyene 20'lik de var. seç beğen al, hangisini istersen. hepsi de yunan heykeli gibi. hem de öyle ağırlık salonlarında oluşmuş yapay kaslar da değil bunlarınki, dağlarda kayalarda doğal ortamında oluşmuş (kekikle besleniyor bunlar, lokum gibi oluyor o kaslar).

bakın hatta cosmopolitan bir sayısında ne demiş bu konuda, aynen kopyalıyorum:

“when a woman hunts for a partner she is instinctively looking for one who would provide her with a good strong gene pool…. if he has a tendency to hang from cliffs by his fingertips…. it’s a pretty safe bet that he’s fit and healthy.” (kadın kendine bir partner aradığında içgüdüsel olarak kendine güçlü bir gen havuzu sunacak birini arar... eğer bu kişi yüksek kayalardan parmaklarının ucunda sallanabiliyorsa; sağlıklı ve güçlü olma ihtimali oldukça yüksektir)

(şu entry ile türkiye dağcılığına çok büyük bir hizmet yaptığıma inanıyorum, gelecek nesiller beni sevgiyle anacaklar eminim)

devamını okuyayım »
26.06.2009 10:36