altay

  • 3301
  • 5
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

kpss 2010 eğitim bilimleri tekrar sınavı

milliyet gazetesi yazarı abbas güçlü'nün "50 bin kişi son anda vazgeçti" başlıklı yazısını okudum ki her şeyi açıklıyor zaten.

10 temmuz 2010 kpss'de derece yapan dehalar, fem dershanesi müdavimi süper zeka nikahlı ve nişanlı çiftler, muhteşem şakirt ve şakirdeler ne hikmetse bu tekrar sınavının hemen öncesinde aniden hasta olmuşlar ve bu hastalıklarını aldıkları raporla öysm'ye bildirmişler. ilginç olan şu ki bu sınavda mazeret kabul edilmiyor, yani o alınan raporların ösym nezdinde bir anlamı yok. ama cemaatçi hırsızların planladığı muhtemel savunma nezdinde bir manası var herhalde ki bunlara hiçbir anlamı olmayan o raporları aldırmış ve ösym'ye göndermişler.

- sen ilk sınavda full çekmiştin, şimdi kaç soruyu çözdün?
+ muhterem sınav gecesi maklubeyi fazla kaçırınca ishal oldum üstünüze afiyet. o yüzden sınava giremedim.
- hadi canım
+ vallahi bak. bak bu da ishal olduğuma dair doktor raporum.

kpss 2010 sınavında eğitim bilimlerinde sınav için başvuran 294 bin adaydan 15 bin kişi sınava girmemiş. bu tekrar sınavında ise sınava girmeyen aday sayısı 3 kat artarak 50 bine çıkmış. foyaları, hırsızlıkları ortaya dökülmesin, ilk ve ikinci eğitim bilimleri sınav sonuçları karşılaştırılıp da cemaatin topyekün hırsızlık yaptığı ortaya çıkmasın diye -kendi gerzek zihin yapılarınca- her türlü önlem alınmış anladığım kadarıyla. ulen hadi rapor aldınız. bu raporlardan ösym'yi niye haberdar ediyorsunuz, bu kadar mı geri zekalısınız, bireysel hareket etme yeteneğinden bu kadar mı uzaksınız?

~

"türbanlı bacısının, müslüman biraderinin hakkı" sözkonusu olduğunda yırtınan, ortalığı ayağa kaldıran sözlük itlerinin, kul hakkı yenen böyle bir hırsızlık olayında suskun kalması ve başlarını kıçlarına sokmaları da tam karakterlerinin bir yansıması. (bkz: dincilerin ahlaksız olması)

devamını okuyayım »
12.11.2010 14:09