ambiguous

  • 1024
  • 59
  • 12
  • 1
  • bugün

mehmet ali erbil'in türk malı'ndan kovulması

eğer iddialar doğru ise "bu kadarını mehmet ali erbil'den bile beklemezdik!" diyeceğimiz, "meğer dizi sektöründe halen daha kadın ve çalışan haklarını gözeten kurumlar varmış!" deyip süreç film'i tebrik edeceğimiz olay.

mehmet ali erbil’in yeniden ekranlara dönen türk malı dizisinden kovulduğu iddia edildi. mehmet ali erbil’in yerine gelen isimse hamdi alkan oldu. erbil’in kovulma nedeniyse, çekimler sırasında dizide çalışan bir asistan kıza sürekli olarak mesaj atması.
uçankuş’ta yer alan habere göre, mehmet ali erbil çekimler sırasında bir asistan kıza sürekli mesaj atmaya başladı. ancak bu mesajlarına bir türlü karşılık alamadı.

''bu kızı işten kovun''

kulislerde dolaşan iddiaya göre bu duruma bozulan mehmet ali erbil dizi yöneticilerine gidip “bu kızı işten kovun” diye tutturdu. ancak mehmet ali erbil’in bu çıkışı ters tepti ve yapım şirketi bunu yapamayacaklarını söyledi.

bunun üzerine kesin bir tavır koyan süreç film yöneticileri star tv yönetimini arayarak durumu aktardı. oradan da onay gelince süreç film apar topar mehmet ali erbil'in işine son verdi. hatta, yine aynı kanalda yayınlanan çarkıfelek’in de yayından kaldırılacağı iddia ediliyor.
bu da haber
edit piaf: mehmet ali erbil diziden uzaklaştırılınca, dizide eşini canlandıran nergis kumbasar da oluşan senaryo çıkmazı sebebiyle diziden uzaklaştırılmış. adam sorumsuzluğu ile bir kadını da ekmeğinden etmiş oldu sizin anlayacağınız.

devamını okuyayım »
14.09.2017 20:56