ambiguous

  • 1248
  • 70
  • 31
  • 0
  • dün

bella hadid

çok uzak olmayan yakın bir geçmişe kadar genç hanımlar 20 yaşındayken gerçekten 20 yaşında gibi, hatta yaşından çok daha küçük masum bir genç kız gibi görünürlerdi.
şimdilerdeyse bakıyorum bella'nın da içinde olduğu ciddi bir genç kadın populasyonu bırakın 20 yaşındayken yaşında bile görünmeyi çok daha olgun, görmüş geçirmiş kadınlar gibi görünüyorlar. sanki çocukluktan direkt olarak kadınlığa geçiş yapıyorlar ergenliğe hiç uğramadan. lolitalık evresini bile pas geçip etrafta küçük kadınlar olarak dolanıyorlar, yaşlarını öğrendiğinizde şoka giriyorsunuz.
bu jenerasyonun kızları bir geri jenerasyonun (şu an yirmilerinin sonu otuzlarının başını sürmekte olan jenerasyon) kadınlarından çok daha kadın kadın ve hatta kart görünüyorlar.
gerçekten güzel bir kadın. fazlasıyla güzel hem de. ama bakın ne diyorum: "ne güzel bir kadın." diyorum. 20 yaşında taptazecik, ne güzel bir genç kız diyemiyorum.
bu minvalde diğer vakalar: kardashian'ların küçükleri, baldwin'lerin kızları. onlar da aynı bunlar gibi. örnekler çoğaltılabilir.
büyümek için bu kadar acele edilmemeli bence. sonuçta zamanı geldiğinde bir gün zaten kaçınılmaz şekilde imaj olarak kadınlık üzerinize oturacak, ama bu en güzel günleriniz, tazeliğiniz, gençliğiniz masumiyetiniz geri gelmeyecek. çözümü botox'ta arayacaksınız. botox ise yalnızca çizgileri silecek; ifadeyi, duruşu değil. her yaşın ayrı bir güzelliği var. her demin keyfi zamanında sürülmeli.

devamını okuyayım »
14.01.2017 00:20