angutyus

  • 1059
  • 11
  • 3
  • 0
  • dün

erken boşaldıktan sonra normal olan bu diyen adam

yeni tanıştığınız ve ciddi anlamda hoşunuza giden, arzuladığınız bir kadını yatağa atmak için onlarca takla attıktan sonra kaçınılmaz sondur.
erken boşalma denilen meret, karşınızda ki insanı ne kadar çok arzularsanız, o kadar çabuk (kimi zaman saniyeler) olur.
bunun ne erkeklik ile alakası yok. çıkarmadan 3 atacaksınız diye bir kanunda yok.
fazla kafaya takmadan, bozulmadan, ezilmeden ve küsmeden, soluklanın.
karşınızda ki kadın erken boşaldınız diye, sanmam size kafa atsın ya da belinize tekme vursun.
düzenli bir ilişkisi olmayan, yeni tanışmış çiftlerde her zaman erken boşalma, tekrar ereksiyon olamama gibi sorunlar olacaktır.
uzun süre ilşkilerde ya da birlikte olduğunuz kadını iyi tanıyorsanız, vucudunu biliyorsanız zaten kendinizi ıspatlamak gibi bir düşünceniz olmadığından, oldukca rahat bir biçimde kasmadan gerekli zaman diliminde birlikte olursunuz.
erken mi boşaldınız?
sakinleşin, tekrar kaldırmaya hiç kasmayın. başımıza geldi. hatunu yatakda bırakıp, koşa koşa banyoya gidip kalkmasını çok bekledik.
öyle olmuyor annem.
siz tekrar kaldırmaya çalıştıkca, kan ter içerisinde uğraştıkca, boka saplanıyorsunuz.
lafın kısası.

ilk defa birlikte olduğunuz ya da çok arzuladığınız bir kadını ilk günlerde, çıkarmadan 3-5 atmanız imkansızdır. ilerleyen zamanlarda yoluna girecektır.
yok.
bir gecelik bir ilişki olacaksa, hiç takmayın anasını satayım. yarın o sizi görmez, siz onu tanımassınız.
- sen sağ ben selamet..
mazeret falan birdirmeye gerek yoktur.
derdiniz, milletin gazına gelip çakal kankalarınız ve geri zekalı boş beleş sözlük kezbanlarının direktifleri ile birlikte olacağınız kadını duvara çivilemeyi ya da yatağa gömmeyi düşünmüyorsanız, pek siklememelisiz.
erken boşalma bir korkunun ya da tedirginliğin sonunda ortaya çıkıyor, tecrübesizlik üzerine tuz biber oluyor ve tetikliyor.

ilk defa cinsellik yaşayacaksanız hiç bir beklentiniz olmasın (benimki sanırım, 3 saniye falan sürmüştü)
uzun süre hayalini kurduğunuz bir kadın ile birlikte olacaksanız, fazla bir beklentiniz olmasın (benimki genelde 1dk. bile sürmüyor)
birlikte olacağınız, kadın ile güreşir gibi ikna etmek zorunda kalırsanız, liseli serap muhabbeti, fazla bir beklentiniz olmasın, kasıklarınız şişiyor (en fazla 3 dakika veriyorum)
uzun ve keyifli bir gecenin sabahında, çükünüz dimdik hatuna gözlerinizi açmadan saldırırsanız, geceden şişen kasıklarınız yüzünden, sabah ereksiyonu acil rahatlama öne çıkıyor (en fazla 3-5 dakika sürer)

bu anlattıklarımda;
ilk defa birlikte olduğunuz kadınlar için geçerli. kadının dar olması, oldukca çekici olması, kadını çok fazla arzulamanız, ön sevişmeyi çok uzun tutmanız erken boşalma için bir sebeptir.

düzenli bir ikişkiniz ya da cinselliğiniz olsa bile, ikramiye misali çıkan bir kaçamak erken boşalma ile sonuçlanabilr, bunun sebebi ne sizin abazan olmanız ne işi bilmemenizdir.

erken boşalma sonrası mazeretiniz;
dilinizi kullanarak, devam edebilirsiniz. zaten erken boşalacağınızı hissetiğinizde kadının içine boşalmak yerine dışarı boşalmak en doğru yöndemdir. hem çok kafaya takacaksanız, kadının bundan haberi olmaz. boşalacağınızı hissetiğiniz anda, kafanızı alt taraflara doğru indirin. hiçbir kadın yok demez. siz onu dudaklarınız ve diliniz ile uyarmaya devam ederken, tekrar ereksiyon olmak için zaman kazanırsınız, kadın farkına bile varmaz.

kafaya takılacak bir konu değildir, bir eksiklik hiç değildir. erken boşalma bir facia hiç değildir, biraz kafanızı ve dilinizi çalıştırabilirseniz, avantaja bile çevirebilirsiniz. tek sorun ikinci defa ereksiyon olmak için, ihtiyacınız olan zamanı yaratmak.

erken boşalmayı önlemek için, alkole sığınmayın. ilaç falan kesinlikle kullanmayın, saçma sapan geri sayma yok başka şeyler düşünme olaylarına girmeyin. doğal olmayan yöntemler ile erken boşalmaya çare olmaz. ikinci defa ereksiyon olmanızı engeller.

devamını okuyayım »
09.04.2011 11:41