angutyus

  • 1096
  • 8
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

türk kızının asıl sorunu

sorunları köyde dedesi eşek, şehirde babası damacana siken erkek müsvetteleridir.
yok ilk gece verse motor, vermese kezban olacak falan..bu tür savunmalara girmeyeceğim bile.
bir baba düşünün kızını eve kapatmış. tek amacı sikik bir maaşı olan bir herif bulup evlilik denen sikik bir imza ile kızını teslim etmiş ve bu namus anlayaşı ile gurur duyuyor. bunun ile gurur duyuyor.
hayatta tek başarısı evlendiği adama ilk gece bir avuç kan verip, iki çocuk çıkardıktan sonra bazlama, gözleme ile göt büyütüp sikik diziler ile asalak gibi koca eline bakan kadınlar namuslu ama alın teri ile ekmeğini çıkaran hiç bir erkeğe boyun eğmeyen, kimselere eyvallahı olmayan kadın orospu bu ülkede.
bir abi düşün tek derdi önüne gelen kadın ile yatmak kalmak ve kız kardeşine birisi yan göz ile bakıyor ve ölmeye, öldürmeye hazır.
bu örnekler çoğaltılabilir.
lan sen bisiklete biniyor diye bir kadına yollu diyecek tiyniyette bir canlısın. lan sen tecavüze uğramış, katledilmiş bir kız çocuğunun arkasından "orada ne işi vardı? ne giydi? güldü" diye yargılayacak bir yaratıksın. sen üç yaşında bir çocuğa tecavuz eden puştu takım elbise giydi, sakal traşı oldu, mahkemede konuşmadı diye ceza indirimi veren adamsın. lan sen sikik göbeğin, dökülmüş saçların, sarı dişlerin ile iki metrelik hollandalıyı "kabuklu bu abi iyi sikememez" kafasında bir yaratıksın. lan sen karısını, kızını, evladını döverek eğiten bir hayvansın.
bok kırığınabak.
kezban, kalitesiz vs. vs. yazmış. puşt sen hiç aynaya bakmıyor musun?
bir de bu puştlara boyun eğmiş kadınlar sorunu var. kadın bilmem kaç evlilik yapmış boka sarmış evlilik programı yapıyor.
kadın şeriat istiyor. lan geri zekalı.. siktir git sen önce kendi evliliğinde becer sonra bana sar.
sen o kadar meraklıysan şeriata siktir git bir sürü ülke var orda yaşa. ama yok parayı bulunca amerika, ingiltere. allah bin belanızı versin.
bu ülke kızları pırıl pırıl. sizin gibi hasta, bamya sikli kansızlar delirtti. bu kızları.

bakın.
bir toplum kadına ne kadar değer verirse, bir toplum kadını ne kadar severse, bir toplum kadına ne kadar muhtaçsa o toplum o kadar güçlü.
türk kızının en büyük sorunu biz sikik, sorunlu erkekler.. türk, kürt kızları, laz kızları bu ülkede yaşayan tüm kızların en büyük sorunları babaları, abileri, kardeşleri, sevgilileri, kocaları.
yollarda, otobüslerde, barlarda, marketlerde aklınıza gelecek her yerde onları sindiren sapık, kansız orospu çocukları.
kadını aşağılayan, hor gören, çalışmasını, okumasını, üretmesini engelleyen ülkeler bellidir.
türkiye de ister kabul edin ister etmeyin yandan yemiş bir orta doğu ülkesidir.
hangi ülke iflah olmuş kadınına sahip çıkmayan?
yobaz orta doğuda petrol, türkiye de bu doğal güzellikler olmasaydı çoktan açlıktan birbirimizi sikiyorduk.
norveç, isveç, finlandia gibi ülkeler bildiğiniz çöldür. kışın eksi otuzlarda gezen kar ile kaplı bir çöl. kadınları ile omuz vererek bu günlere geldiler.
kadın yoksa teknoloji yok, tarım yok, üreme yok!
geri zekalıya bak!
çorum da dedesi eşek sikerdi bugün istanbul da kadınları kezbanlık ile suçluyor.
bu ülkenin kızlarının en büyük sorunu kazım, mahmut, ahmet, veli'dir.
boktan, hiç bir alt yapısı olmayan, eğilip bükülen ahlak, namus,örf,adetlerdir.
ben çok seviyorum mesela kızlık zarını diktiren kızları. bu ülkenin erkekleri hak ediyor çünkü.
sporda, bilimde, ilimde, sanatta, teknolojine vs. insanlığa dair hiç bir başarın yok. pakistan, arabistan, yemen gibi.
çünkü kadınına sahip çıkmıyorsun.
bakın televizyonda belgesel dedikleri rezilliklere. gözleme, bazlama yapan kadınların ile gurur duyuyorsun. ne bir bilim ne bir ilim kadınını, ne bir müzisyen ne bir sporcu kadın yok. varsa da kendi azmi ve başarısı.
amına kodumun gezegeninde millet bir kaç yıla kadar mars'a gidecek sen sikik anadolu kültüründe ki gözleme yapan kadınların ile övünüyorsun. "heeeee.. bizim çankırı'nın güveçte bulamacı'' sen 2016 yılında bir kadından halen çömlekte bulamaç bekliyorsan o çömlek götüne girsin.

şimdi siktirin gidin.

sabaha kadar yazarım. sıkıntı değil. amına kor, belini aşağıya indiririm sıkıntı değil. ama anlamayacaksın amına kodumun çomarı. senin gibi ördek siken puştlara laf anlatmayı bırakalı çok oldu. yoruldum artık.
yanlış anlama laf anlatmaktan yoruldum yoksa o ibiğini kesmekten sıkılmam. ezik çomar iyi dinle.
bir kızım var. on yaşında. ben bu puştlar gibi olmayacağım. benim kızıma hiç bir bamya sikli pezevenk "kezban" diyemeyecek. onun namusu, şerefi hakkından konuşamayacak. çünkü ben kimseye kezban demedim kimsenin namusuna dil uzatmadım.

yarrak kafalı türk erkeği!
erkek olamadın lan sen.
erkek olsaydın bu kadar çocuk, kadın tecavüze uğramazdı. sen erkek olsaydın kadınlar bu kadar hayattan korkmazdı. sen erkek olsaydın hesap sorardın puşt!
siktir bana türk kızlarını anlatma göt türk erkeği!
sen kimsin lan!
karşında senin kafanda bir sikik bir kadının karnını deşse gıkın çıkmazda, sevdiği adam ile öpüşen bir kadını linç edersin.
embesil pezevenk. sen kimsin ulan!!!!
senin de devranın bitecek. elinde tespih götüne sokulup, o sarkık bıyıkların yolunacak. sen hesap vereceksin!!! hesap sorulacak!

ramazanda bir bardak su içsen linç edileceğin bir sikik anadolu şehrinde bir çocuğa organize tecavüz edildi sustun.
senin hakkın yok lan türk kızlarına laf etmeye.
180.000 çocuk gelin var lan bu ülkede..
lan bu ülkede çocukların cesedi yollardan toplanıyor. lan kansız bu ülkede her gün bir kadın öldürülüyor.
namus cinayeti.
lan sizin gibi puştlar yüzünden gece önümde bir kadın varsa karşı kaldırıma geçiyorum ben.
sizin gbi kansızlar yüzünden bir kadına kapı açmaya korkuyor, bir kıza otobüste yer vermeye korkuyorum.
kimsiniz lan siz?
derdiniz ne? git elini sik. zor mu? git ulan beğenmiyorsan bu kızları, kadınları 60 tl ver şişme bebek al onu sik.
lan nasıl bir kafadasınız siz?
ben erkek olmaktan utanıyorum lan bu amına kodumun memleketinde. çünkü bir sik iki taşak ile erkek olunmuyor. allah belanızı versin amına kodumun çomarları.
kezban ne lan?
amın evladı senin gözünde her rus orospu zaten.
lan yoruldum çok yoruldum sizin gibi çomarlara laf anlatmaktan. çok yoruldum. ama ağzınızı burnunuzu kırmaktan usanmadım.
erkek kılığına girmiş kahpeler!!!
lan bu başlığı açan göt. lan kansız, ulan puşt.
bu ülkenin kızları kurtaracak beni senin gibi kahpelerden. teslim olmayan, ayakta duran, senin gibi sikiklere eyvallah etmeyen.
ben kızımı senin gibi puştlara meze etmeyeceğim. terbiyesiz, haddini bilmez kamil.
anlatacak daha çok şey var da.. değmez lan size! adam, erkek insan değilsiniz.
kızımı, sevdiklerimi meze etmeyeceğim ben kendi payıma sizin gibi ezik çomarlara. götünüz yiyorsa bulaşın.
bir daha..
siktirin gidin lan!!!.

edit;
özel yaşamımda küfürden nefret eden bir adamım. yakından tanıyanlar bilir on yaşında ki bir çocuğa abi diye hitap ederim. "her kadın orospudur" diye lafa başlayan ve damacana,ördek,eşek sikip millettin karısına, kızına isim takan organizmalara da "ama beyefendi yaptığınız çok ayıp" diye laf anlatacak halim yok.
çankırı’lıyım yemeklerimi, türkülerini, misafirperverliğini öve öve bitiremediğiniz anadolu’nun ben ciğerini biliyorum. milletin karısına, kızına, çocuğuna isim takan, ileri geri konuşan hayvanların da ne tiyniyette olduğunu, nasıl bir üsluptan anladığını çok iyi bilirim. küfürlere takılan olmuş. hadi lan! küfüre takılacağına bir gecede katledilen 6 000 zeytin ağacına, cesetleri çöpten toplanan çocuklara, her gün dövülen katledilen kadınlara yor o sarımsak beynini. liseli kız çocuklarını ağızlarında salyalar ile seyredenler ülkesi!
düzinelerce çocuğa tecavüz edilirken seyrettiniz! 180. 000 çocuk pedofoli sapıklara verilirken, gelin edilirken sustunuz!
lan bu ülkede bir kadın tek başına her hangi bir saatte parkta bile oturamazken taka taka benim küfürlerime mi kafayı taktınız. ne yapayım? bu şerefsizlerin terliklerine mi küfür edeyim.
çok meraklıyım ya küfüre. ağzımızımın içi lağıma döndü.
ben sakin kalamıyorum aga. siz cinnet geçirmiyorsanız şu rezilliklere bu benim suçum değil.
ağzını köpürte köpürte önüne gelene kezban, orospu şu bu diyen mini pipileler bu kadar arsız bu kadar umarsız ise suç bizim. bu meydan bu kadar boş kalmamalıydı. yemişim küfürünü, içmişim sexit yaklaşımını.
bir daha sefere bu çakalların amına değil terliklerine, çoraplarına falan küfür ederim.

devamını okuyayım »
04.05.2016 19:34