anlayabilmekteyim

  • 16
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 yıl önce

burak yılmaz

cluj maçındaki gol sevincini eleştiren bu iki yüzlüler, beyinleri boşlukta 2 cm yer kaplamayan bu düşünsel problemliler; saçma sapan bir dizide ironik bir alıntı olduğunda ağızları kulaklarına vararak keyif içinde ' x dizisinde, y dizisine selam çaktılar. ne muhteşem bir dizi. nasıl bir zeka ürünü bu.' diyerek orgazmik bir hissiyata bürünürler.

demezler mi adama evladım orada o yapılanı salyalarını gizlice silerek beğeniyorsun da burağın gol sevincini niçin aşağılıyorsun?

adam şampiyonlar ligi gol krallığında c.ronaldonun hemen arkasına gelmiş, hat trick yapmış, ronaldoya selam çakarak ' sakin ol adamım, ben de burdayım.' tarzında hicivsel bir göndermede bulunuyor.

bahsettiğim bu iki olay birbiriyle paralel olgular. birini beğeniyorsan ötekini eleştiremezsin. ikisini de çocukça buluyorsan kendi çapında tutarlısın ve sözüm sana değil.

kaldı ki burağın bu gol sevinci egosuyla doğru orantılı. geçen sezon bilmem kaç gol atmış, bu sezon uluslararası arenada gol krallığı yarışında birincinin ensesinde, demek ki o adamlardan bir eksiği olduğunu düşünmüyor ki böyle bir hareket yapıyor. bu düşünce tarzı tartışılabilir pek tabi ama ego seviyen, beyin seviyeni aşmadığı sürece sıkıntı olmaz sanırım.

velhasıl burağın oyun tarzını ben de pek sevmiyorum lakin bu kadar da komik olmayın, olanları uyarın.

devamını okuyayım »
08.11.2012 15:44