annatar

  • 1058
  • 12
  • 2
  • 0
  • dün

oğlak burcu erkeği

doğduğumdan beri cinsiyetimin erkek, burcumun da oğlak olduğudan mütevellit mensubu oduğum sınıflandırma.

oğlak burcu erkeği zordur, baştan kavilleşelim. zorluğu ne diye merak edenlere açalım biraz. oğlak erkeği sevdikleriyle beraberken inanılmaz espirili, neşeli bir tiptir; güven verir, sadıktır. lakin bulunduğu grupta başka bir baskın tip ortaya çıkar ve ortamı domine etmeye kalkarsa uyuz olur bu duruma ve asla boyun eğmez. için için çok güzel ayar vermesini bilir ama susar, evet susar. oğlak erkeğinin zorluğu da burada başlar. üstüne gidildiğinde, soru üstüne soru, hesap üstüne hesap soruluduğunda, kendisine karşı bir iktidar savaşı verildiğinde susar sadece. ama öyle geçici, küstüm ben tarzında bir susuş değildir bu. buz gibi, yok sayan bir susuştur ve ne yapılırsa yapılsın açamaz, konuşturamazsınız.

bunu anlayamayan ya da anlamak istemeyen acemiler adamın üstüne gittikçe gider, sıktıkça sıkar ve oğlak erkeği hoooop bir bakmışsın el oluvermiş. ben annemle, babamla bile çoğu zaman zorla konuşuyorum. annem hep: "saklaya saklaya küpe döndün" der.

oğlaklar iyidir, sağdıktır, duygusaldır vs. ama akıllarından binlerce kere tartarak geçirdiklerini karşıda ki insana hoppadanak söyleyemiyorlar arkadaşım anla bunu, onlar iç dünyalarında yaşıyor her şeyi. zorlama fazla, üstüne gitme. bekle o zaten uygun zamanda açıklamasını yapacaktır fazlasıyla. yok ben anlamam, hemen olacak herşey diyen bir tipsen bilki o buz gibi tarafıyla karşılaşıp sadece babayı alacaksın. oğlak erkeği ölümüne sevebilir ama kim olursan ol, kafaya koyduysa tüm acısına rağmen arkasına bile bakmadan bırakır gider, durdurulamaz. yok ikizlerim, yok kırlent yaparım hikayeleri de sökmez bu adamlara.

devamını okuyayım »
13.02.2012 14:13