annemdedi

  • 167
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

soma

an itibariyle ntv'de, taner yıldız'ın konuşma yaptığı canlı yayının kesilmesi itibariyle araya giren spiker'in son durumda ölü sayısının "302" olduğunu söylediği ve 5. günün sonunda arama çalışmalarına son verildiği açıklanan afet yeri. tanım yeterliyse bi şunun cevabını verin bana. yaralı olarak kurtulan kaç işçi var? sağ sağlim kurtulan işçi sayısı kaç? bu madende kaç kişi çalışıyor. kaçı bu talihsizlik yaşandığında madende mahsur kaldı?

lan bi de bunların cevabını verin. yok sgk nın önündeki tomalar yok taner yıldızın sakalı yok birine israil dölü demiş yok yerdeki adamı tekmelemiş. yok şöyle bi durumda şu madende şu tür bir prosedür uygulanıyo yok şu alandaki uzman bilmemkim canlı yayın konuğumuz. biz zaten biliyoruz bu adamların ne bok olduğunu çünkü unutmuyoruz daha önce de kime ne yaptıklarını! saman alevi değil bizimkisi. arkadan bağıran işçi'nin eşini de gördük. zavallı kadının kocası sağ kurtulan şanslılar arasında, adamı tekrar işe çağırıyorlarmış kadın bunun üzerine sesini duyurmaya çalışıyo çünkü orda o kadını umursayacak empatiye sahip bir yetkili yok. bunların üzerine de bişeyler öğrenmek istediğim şeylerin merkezi olan yer bu soma.

valla olm mesaj falan atın hiç bilmiyorum kaç kişi kurtuldu içerde kaç kişi vardı. varsa yoksa genel merkezin dağıttığı ölü sayısı haberleri... onlar da ne kadar doğruysa artık?

devamını okuyayım »
17.05.2014 16:46