antipodes

  • 1598
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

başbakanın çocuklarının henüz üçer çocuk yapmaması

evet efendim var böyle bir şey.

şimdi bakıyoruz saygıdeğer başbakanımız 3 fotoğraf makinesi, 2 kamera gördüğü her yerde 3 çocuk da 3 çocuk diye ricalar da bulunuyor, diller döküyor, ayaklara turab oluyor.

hal böyle olunca kendisinin minimum 4x3=12 torunu vardır, en az bir kaç tanesini bu vatana hibe etmişlerdir dedim amma gel gör ki durum tam tersi. başbakanımızın çocukları içerisinde en az 3 kotasına erişememiş olanlar olduğu gibi henüz afedersiniz ama bekar gezen çocuğu dahi var.

üşenmedik sizler için araştırdık.

klasman sırasına göre:

(bkz: esra erdoğan) ya da (bkz: esra albayrak)
2006 yılında doğan bir erkek çocuğu ve ardından 2009 yılında dünyaya teşrif eden bir kız çocuğu bulunmakta. hedefi yakalamak üzere görünüyor ancak son 4 yıldır babası tarafından her gün azarlanıyor diye tahmin ediyorum.

(bkz: bilal erdoğan)
2007 yılında dünyaya gelen bir erkek çocuğu var. 6 yıldır tık yok. beklemedeyiz.
edit: 14.11.2013'te 2. çocuğu dünyaya gelmiş.

(bkz: burak erdoğan)
bu sevgili abimiz henüz çocuk sahibi olamamış. sanırım sağlık problemleri var. çok iyi bilmiyorum.

(bkz: sümeyye erdoğan)
bu hanımefendi henüz bekar. mesleki kariyer anlamında basamakları adeta bir çita çevikliğinde tırmanan bu hanımefendi işten güçten olsa gerek henüz bırakın çocuk yapmayı evlenmeyi dahi başaramamış. umarız karşısına helal süt emmiş, şöyle hali vakti yerinde bir beyefendi çıkar da bir an önce nur topu gibi bebeleri olur.

evet dostlar durum bundan ibaret. her ne kadar gerçeklik tüm çıplaklığı ile ortada olsa da ben henüz 3 sınırına erişememelerini sağlam bir gelecek sağlayamama kaygısı taşıdıklarına bağlıyorum. malum hayat pahalılığı. sonuç itibarı ile koca başbakanın torunu ara eleman olacak değil. temkinli olmaları gayet doğal.

peki sizler? 3 tane ara elemanı hibe edemiyorsunuz şu memlekete hala kendinizi adam belleyip sokaklarda fink atıyorsunuz. yazıklar olsun sizin gibi gençliğe.

devamını okuyayım »
09.08.2013 14:54