antisocial

  • 1526
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

can tanrıyar

kanımca türk medyasının, hatta müzik piyasasının ebesiyle uğraşarak, bütün medyayı koskoca bir çöplüğe çevirmiş bir insandır..

sahip olduğu hatalı ve normal her insanın midesini ekşiten estetik görüşünü, grafik anlayışını ne yazıkki prime time denen en bi rezil saat diliminde tv'ye odaklanan, hepimizin sokakta önünden geçtiği, aynı ceketi giyip aynı saçı yaparak gezen, klon kızlarımızın aklına soktu.. iğrenç batone fontları ekrana kafam kadar yazarak, rezil, mide bulandırıcı dış sesleri kullanarak ekranın ta orta yerine öyle büyük bir leke koydu ki o leke kolay kolay çıkmaz, türk medyası kolay kolay düzelmez artık..

hatta müzik piyasasının, armonik olarak sıfırın altında, söz olarak gülüncün de çok ötesinde, iğrenç ve mide bulandırıcı hale gelmesinin tek sebebi de yine sayın(!) tanrıyar'dır.. hatırlar mısınız? tv'deki (sözde) haberin konusuyla ilişkili müziği arkaya dayama mevzusunu kim çıkardı?
bir takım leş, kişiliksiz şarkıcı kılıklılar da, sırf bu mevzu prim yaptı diye, şarkılarımız televole'de çıksın diye, durum esprisi tadında, abuk subuk, acınası sözlerle, fiks bir kalıpla offbeat üstüne kurulu şarkılar yapmadılar mı?
eskiden pop müziğin bir armonisi vardı, tekniği notası vardı.. artık dance e jay ve yamaha motif serisi org'lar oldu müzik piyasası.. türk medyasının, tv olsun müzik olsun, tarraklara gelmesinin tek sebebi nedir peki sizce? aman neyse siz biliyosunuz ne aslında..

devamını okuyayım »
07.04.2007 20:47