archidead

  • 1595
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

yaran fıkralar

adamın biri yaşadığı hayattan sıkılıp artık namuslu bir şekilde yaşamına devam etmeye karar vermiş. hemen kendini kiliseye atmış. uzun uzun pedere durumu anlatmış ve onu kiliseye alması için yalvarmış. uzun uğraşlardan sonra peder onu kiliseye alacağını ama bir şartı olduğunu söylemiş. adam heyecenla ne olduğunu sormuş.

"içeride üç tane oda var. bunlardan birine benden habersiz girersen seni kiliseden atarım" demiş. adam hemen kabul etmiş.
ve kilisede yaşamaya başlamış. fakat adam iradesine hakim olamamış ve bir gün odaların olduğu salona gitmiş. dayanamayıp içeri girmiş. bir de bakmış ki içeride çırılçıplak bir kadın uyuyor. çok şaşırmış. hemen diğer kapıyı açmış, daha da şaşırmış. içeride cam kapaklı bir masa ve içinde dolaşan bir fare görmüş. derken üçüncü kapıya gelmiş. bir de ne görsün. içeride adamın birini aletinden tavana asmışlar. şaşkın şaşkın olanları anlamaya çalışırken birden karşısında pederi görmüş. peder çok sinirlenmiş. anlaşmayı bozduğunu söyleyerek, onu kiliseden atmış ama adam yalvar yakar kendini affettirmiş. ertesi gün adam dayanamayıp pedere gördüklerinin ne anlama geldiğini sormuş.

peder önce çıplak kadını anlatmış. "bizler kilisede yaşadığımız için bütün cinsel ihtiyacımızı o kadından karşılarız" demiş.

adam hemen ikinci odada ki masayı ve fareyi sormuş.
peder: buradaki bütün pederler masanın etrafında toplanır ve aletlerini masaya koyar. fare önce kime giderse, önce kadına o sahip olur demiş. adam artık çıldıracak gibidir. hemen üçüncü odada tavana asılı olan adamı sorar.

peder sinirli bir şekilde :
"işte o orospu çocuğu hep aletinin altına peynir koyardı demiş.

devamını okuyayım »
22.03.2010 22:32