arkanabakmassankuserim

  • baldan tatlı (643)
  • 631
  • 12
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

hdpliler ikinci turda kimi destekleyecek sorunu

(bkz: stockholm sendromu)

hala reyize oy veririm diyor.
partisinin iki eski başkanı da hapiste, birisinin aday olmaması için herşey yapılıyor..yenileri için de muhtemel açık aranıyor.
bu gelmiş hala oyum reyize diyor. neden? çünkü "muhalefetin tutumu". çünkü muhalefet yapıyor hepsini.
çünkü reyizinin değil de kılıçdaroğlunun ağzından çıkan her cümleyi yargı emir telakki ediyor.

allah akıl fikir versin

edit. silmiş, kaçmış. "muhalafetin tutumu yüzünden ikinci turda rte'ye oy vericem" diyordu..

edit. mesajlar geliyor... hevesimiz kalmadı, rte değişse de çekeceğimiz aynı, siz de ırkçsınız, demirtaş içerde diye sevinçlisiniz, bizi çok aşağılıyorlar vs diyen....özelden cevap yazdım burdan da sesleneyim:
'mağdur'u oynayan ve önyargılı bir milliyetçisiniz. dolayısıyla herkese aynı hoşgörüsüzlük ve tahammülsüzlük ile önyargılı bakıyorsunuz. tek kürtler çekiyormuş algısı yapıyorsunuz.. bakın, bana da "vatan haini, terörist" diyorlar. mücadelemiz aynı; bu ülke kurtulsun, hukuk egemen olsun, din istismarı bitsin, diktatörya gitsin, cehalet yerine eğitim gelsin, ekonomi düzelsin, çağdaş bi ülke olsun vs... sen sanıyor musun ki, 24 hazirandan sonra rte iktidarda olursa daha iyiye gidecek bunlar? önceden "hasktir ordan" diyebilen adamlarınız vardı, şimdi yiyorsa desinler. o adamlarınız 25 haziran'da mecliste olsa kaç yazar artık? bir dudak arasına bakar, içeri atılmaları! istediğiniz bu düzen mi? gelin meclise, sesinizi duyurun, sesinizi dinleyen bir başkan olsun. mevcut cumhurbaşkanı sesinizi dinliyor mu?

devamını okuyayım »
02.05.2018 09:30