arrsu

  • 1443
  • 3
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

poyraz karayel

ben televizyondan izleyemiyorum ama her çarşamba sol frame'de survivor denen rezilliği yanında 118 filan gibi rakamlarla birlikte görüyorken emek verildiği her halinden belli olan bu samimi diziyi çok da eleştiremiyorum. neyse ki 2. sezon onayı almış. 24. bölümüyle sezon finali yapıp eylül'de kaldığı yerden devam edecekmiş.

bölüme gelirsek:

--- spoiler ---

begüm bitch'in teki çıktı bahri baba. acaba hep mi böyleydi sonradan mı psikopata bağladı? merak ettim zira poyraz buna nasıl aşık olmuş, sinan bu kadından nasıl çıkmış diye düşünmeden edemedim.

bahri'yi bir günde mahpusa koydular lan. hukuk sistemimiz bu kadar hızlı mı işliyor ben bilmiyorum. lakin sanki hapse değil de otele gelmiş gibi karşılandı o da ayrı bir mevzu. bir de sefer'in bahri'nin yanında olmak istemesini anlıyorum da, niye adeta bahri'nin adamı gibi davranan hapishane müdürüne bahri'yi harcayacaklar matmazel denmedi onu anlayamadım.

sefer sema'yla çok hoş bir oyun oynadı, bir taşla birkaç tane kuş vurdu. kendisini tebrik ediyorum, gerçekten kıyak hareket. bir insan içeri girdiği için ancak bu kadar mutlu olabilir. bir de küçükken çapa mı salladın nedir ya, o gerginliğin arasında güldürdü. yalnız inşallah böbreğin yerindedir kardeş. bir allahın kulu da adamı şişlediler yok mu bir doktor demedi koğuşta, o da bir enteresan.

sema sonunda öğrendi çok istediği gerçeği. başka dizi olsa en az sezon sonuna kadar öğrenemezdi. işte bunu seviyoruz. peki şimdi ne olacak? hikayenin bu kısmı çok heyecanlı olaylara gebe. beklemedeyiz. rus ruleti numarasıyla sema'nın içinden çıkan psikopatı da anmasak olmaz. ürktüm resmen kadından.

bahri baba neden babaların babası olmuş anladık sanki biraz. da, zafer ölemez. bu bölüm özellikle harikaydı tripleri. kapının kapanışı da çok şık hareketti bu arada.

zülfikâr-çiğdem ikilisi. pek hızlı olmadı mı ya bunlar? sefer'in onca bölüm sonra yalancıktan kaptığı öpücüğü 2-3 bölümde aldı zülfikâr. lakin gerçekten güzel saçmaladı yine*. o değil de azra akın jeneriğe bile girmiş, ben hala gidici gözüyle bakmaktan kendimi alamıyorum. benimseyemedik kadını işte. zorla değil ya.

songül-sadrettin. size sıra gelmedi yoğun gündemde. ama suyunuz ısınıyor.

ayşegül'ün zafer'le çalıştığının hala ortaya çıkmamasının, aynı anda değiş-tokuş olayından daha saçma olduğunu düşünüyorum.

--- spoiler ---

bir de, türk televizyonlarındaki en çok atatürk resmi görünen dizidir.

devamını okuyayım »