arslanmarley

  • 21
  • 14
  • 11
  • 0
  • dün

yaşıt bir kızın eve misafirliğe gelmesi

henüz bir ergen olduğum yıllarda beynimi birçok kez dumura uğratan durumdur.

16 yaşındayken yaşadığım bir durumdan bahsetmek istiyorum. o zamanlar mutlu bir çekirdek aileydik, haliyle gelenimiz gidenimiz oluyordu. babam muhafazakar bir adamdır. beni de kendi gibi yetiştirmişti, haliyle o olayın yaşandığı ağustos ayında kendi kendime düşündüğümde en son dişi gördüğümde mayıs falandı. o da okulların tatiline denk geliyordu işte. pısırık biriydim ve kızlarla konuşmaya dahi utanırdım, yüzüm kızarırdı. hikayeye konu olacak olan melike orospusu benim bu zaafımı çok feci kullanmıştı.

anne tarafından daha önce hiç görmediğim akrabalar bulunduğumuz şehre gelmişlerdi bazı işlerinden dolayı. o ara 2-3 gün kadar bizde kaldılar. ben bu kara haberi aldığım andan itibaren yaşıtım olan bir kızla 135 metrekare bir alanda yaşayacaktım. soğuk terlerle birlikle ergenliğimin verdiği azgınlığı da dizginlemeye çalışıyordum. türlü türlü hayaller kurup kendimin gerçekten ne olduğuna karar vermeye çalışıyordum. o ara kapı çaldı ve tüm evden 'geldiler' sesleri yükseldi. sanki cezayir başbakanı gelmişti amk. neyse kapı açıldı ve önden babası olmak suretiyle hepsi ördek ailesi gibi tek sıra halinde girmeye başladılar en arkada da o melike orospusu vardı. gördüğüm an da kalbim hızla çarpmaya başladı ve testislerimin şişmeye başladığını hissettim. hem utanıyordum hem de ilgi duyuyordum. güzel de kızmış diye kendi kendime söylerken bir anda babasının elini öperken bulmuştum kendimi. maşallah falan demişti. bu bir samimiyet belirtisiydi. babasını kafalamıştım, en azından pompalı tüfekle öldürülebileceğimi düşündüğüm karanlık dakikaların muğlaklılığı bu konu için netliğe kavuşmuştu. daha sonra oturma odasında yemek öncesi muhabbeti başladı. ben ayak parmaklarımı halıya daldırırken bir yandan da melike'ye göz ucuyla bakmaya çalışıyordum. ama beni ona bakarken kesinlikle görmesini istemiyordum. adamlığımdan ödün veremezdim çünkü ben babamın oğluydum. annem beni yemeklerin altına bakmam için mutfağa gönderdi o sıra. baktım arkadan pıtı pıtı bu da geldi. merhaba nasılsın ya seni görmüştüm sanki küçükken falan gibisinden muhabbet açmaya çalıştı. o ara yerin dibine girmiştim utançtan. o benimle muhabbet etmek istiyordu ben ise babasının mutfağı basacağı korkusuyla yüzüne bile bakamıyordum. hı hı ben de görmüştüm herhalde diye geçiştirmeye çalışıyordum. yüz ifadesi değişmeye başlamıştı ve benim o donukluğum karşısında 'mal mısın?' diye sordu. ben de bilmem dedim. o cevap ayağıma sıktığım kurşundu işte.

yemek yendi, çaylar içildi, muhabbete devam edildi derken annesi falan beni kesiyordu. o sıra halının dokumalarının anasını sikiyordum ayak parmaklarımla resmen. çorabımın tekinin ucunun yırtık olduğunu görmemle yerin dibine tekrar girmiştim. o yırtığı görmemiş olma ihtimali yoktu. artık melikenin gözünden düşmüştüm, hissediyordum. annesi ara ara beni konuşturmaya çalışıyordu dersler nasıl ayağına ve hepsinde de kısa cevaplarla geçiştiriyordum. annesi anneme utangaç herhalde bu marley hehehe gibi bir şeyler söyledi ve annemden de ikinci kurşun geldi. 'evet öyledir o biraz.'

melike bana malmışım gibi bakıyordu. bana çarpım tablosundan sorular soruyordu ki sanırım zeka seviyemden şüphe duymaya başlamıştı. orospu melike diye içimden geçiriyordum bana her soru sorduğunda. mis gibi adamdım. ne istiyordunuz benden sadece biraz pısırıktım evet. türlü türlü eziyetli sorulara maruz bırakılıyordum. çünkü ailesi melikenin ne kadar başarılı bir öğrenci olduğunu anlatmışlardı uzun süre. beni onunla karşılaştırmaya dökülmüştü iş. sanki survivor'da adada kalma oyunu oynuyorduk amk. hem ailesinin hem de melikenin gözünde bu çocuktan bir bok olmaz düşüncesini görüyordum. o 3 gün bu şekilde geçti ve o karanlık günlerin sonrasında sanrılar görmeye devam ettim bir süre daha. kısacası benim için sürekli zorlu geçen süreçlerdi.

melikeden ne mi oldu? bmv m5 sahibi, dar ve kısa paça pantolon giyen, bağrı açık gömlekleri çok seven ve sürekli tespih çeken bir yusufla evlendi.

ben ikinci üniversitemi okumaktayım.

edit: ulan neden bu durumu sadece ben yaşamışım gibi tavırlara bürünüyorsunuz? *

devamını okuyayım »