ayakta duramayan adam

  • 1432
  • 4
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

yaran inci sözlük entry'leri

inci'den yürek yakan bir yakarış. *

yeter be yeter. burama geldi. ben de am sikmek istiyorum lan. bizimki de can lan. bizim de canımız çekiyor. doldum artık burama geldi, yarrağıma da laf geçiremiyorum, söz dinletemiyorum. o da bazı şeylerin farkına varıyor, nasıl varmasın, taş değil toprak değil, benden, canımdan, kanımdan bir parça. bıktı banttan yayından, artık canlı yayına geçmek istiyor. yeter bak yemin ediyorum yeter, çıldırmak üzereyim. damarlarımda kan değil sperm dolaşıyor sanki, aylardır döl sıçıyorum.

asosyalim lan. karılarla konuşamıyorum. benim yarrağım da sıcak bi amcığa girmek ister elbet. biz de am sikebiliriz elbet. ama yok amk yok.

ulan benim vefalı yarrağım bugüne dek ne verdiysem kabul etti. nereye soktuysam yok demedi, mızmızlanmadı. diş macunu tüpünü kesip mi sikmedim, annemin akrilik yünlerine mi yaslamadım, sırf kızlık bozuyomuş hissi vermek için baştan aşağı ketçapa buladığım kumpiri mi sikmedim, babaannemin öğrenci evime sererim diye köyden yolladığı halıfleksi rulo yapıp mı sikmedim koridorun ortasında. ama bıktım eritilmiş, yuvarlatılmış kartonpiyerlere sürtmekten, bıktım banyonun giderini, balkonumdan geçen pimaşları sikmekten. hepsine eyvallah dedi bu vefalı, meczup yarrağım.

ama olmuyor beyler. bi yerden sonra kabul etmiyor bünye. gerçek bi delik istiyor. sıcak bi amcığın ateşinde kavrulmak, gerçek bir amcığın g noktasında kolbastı şov sergilemek, kanlı canlı bir bızırın ana arterlerine haçlı seferleri düzenlemek, gerçek bir göt deliğinde türbülansa girmek istiyor.

yaa amı da geçtim, canlı bi şeyler sikmek istiyorum ya. liseyi bi türlü bitirememiş, beden dersinde turnikeye çıkarken kan ter içinde kalan 19'undan gün almış tombul bir liseli oğlanı da sikebilirim, 75 yaşında, adanalı bir pamuk mühtahsili neneyi de, sivas divriği köylerinde meralara dadanan ihtiyar bir yaban domuzunu da sikebilirim, ankara'nın uçsuz bucaksız ovalarında otlanan huysuz bir tiftik keçisini de, kızılcahamam ormanlarında körebe oynayan bir angora tavşanı sürüsüyle de grup yapabilirim, yan lokantadan çöp konteynırının yanına bırakılmış boş ayran kolilerini basamak yapıp çöpün içinde kendine yiyecek bi şeyler arayan kendi halinde bir sokak köpeğini de. din, dil, ırk, mezhep, cins, tür, menşe, bandıra ayrımım yok, nefes alan her şeyi sikebilirim.

biliyorum bu söylediklerim utanılacak şeyler, kendimle övünmüyorum da, anlattıklarımın çok matah şeyler olduğunu da iddia etmiyorum, ama lütfen birileri de beni anlamaya çalışsın, ben bir erkeğim, ben isteyen bir erkeğim ve ben artık bünyeme, şehvani hissiyatlarıma gem vuramıyorum, bazı cinsel dürtülerimi içime içime öksüremiyorum. ben... ben sadece bi şey sikmek istiyorum, canlı bi şey sikmek istiyorum :/

devamını okuyayım »
25.02.2016 21:31