babidibubidibum

  • 20
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

doktorların hastalara saygısız davranması

sadece doktorların değil 657 ye tabi olanların genelinde olan durum. hastanelere gelirsek temizlik görevlisinden güvenlikçisine, hemşiresinden uzmanına kadar hepsi saygısız ve tembeldir. hastanızı servise yatırırsınız hasta bakıcı gelir erkek refakatçi ister. amk çakalanın derdi hasta transferinde hastayı refakatçiye taşıtmaktır. erkek refakatçisi olmayan ölsün mü kardeşim dersin kem küm eder. hastayı tuvalete götürürsün tuvaletin önüne bariyer çekilmiştir. nedenini sorarsın yeni temizlendiği için derler. kardeşim sen yeni temizledin diye burada hastalar altına mı sıçsın derdin yine kem küm eder. çünkü çakallar iş yükünden kaçınmak için götlerinden element uydururlar.

hastayı genel yoğun bakıma yatırırsın, hastalar enfeksiyon kapmasın diye hasta yakınları içeri alınmaz ama yogun bakım hemşiresi hafta sonu oldugu için çocuguna yogun bakımda bakar. bir tane doktor da sen ne yapıyorsun kardeşim burada çocuk mu bakılır demez. çünkü hastaların durumu sikinde bile değildir. mesai arkadaşının başını derde sokmak istemez. aynı zamanda kendi başı da ağrısın istemez.

gider hemşireyi şikayet edersin. şikayetin sadece 1 gun etki eder. ertesi gün amk yüzsüz orospusu utanmadan şikayet etmeniz birşey değiştirmez der ve bildiğini yapmaya devam eder. bilir ki devletten iş garantisini almış artık kralı gelse o na dokunamaz.

bir de beğenmiyorsanız gelmeyinci tipler var. bre amk davarı ben o hastaneye senin için gelmiyorum zaten. parasını peşin ödediğim hizmeti almaya geliyorum. asıl sen beğenmiyorsan siktir git özel hastanede çalış. kimse seni orada ayağında pranga sırtında kırbaçla tutmuyor.

devamını okuyayım »
24.07.2018 13:19