bacardi mojito

  • 208
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

lost

211. the hunting party

--- spoiler ---

michael'in kafayı sıyırıp oğlunu aramaya gitmesi neden jacki, lockeu, ve sawyeri bu kadar ilgilendirmektedir, arkasındaki psikolojiyi anlamış değilim.. 2 metrekarelik adada oğlunu kaybeden her baba gibi arkasından koşturacaktır elbette.. ilkinde denedi, tuttular kolundan.. ikincisinde darlandı bu sefer, silahları döşenip yola koyuldu.. bırakın adamı da, gitsin bulmaya çalışsın en azından.. oturduğu yerde walt walt dicek, ya da sadece bilgisayarda "nbr?, asl?" dicek hali yok..

amaç bu şekilde bağlayıp otherslarla karşılaştırmaksa seyirciyi, geç bile kaldınız demek istiyorum.. the others'in manyetik alanla kaplanan bir güç tarafından çevrildiği ve kurşunların böylece sektiği teorisine katılmakla birlikte duyulan 7 kurşun kafaları karıştırmakta.. desek ki kate mesela ateş açtı othersları görüp ama kurşunlar ona sekmemiş demek ki.. ya da othersların lideri "he will not find us" diyerek silah seslerinin sahibinin michael olduğunu ama bu şekilde kendini vurup öldürdüğünü mü söylemek istedi acaba.. izler bir yerden sonra kayboluyor çünkü..

ufak not: jack'in karısıne da dicek söz bulamıyorum ben.. sen git kadının hayatını kurtar, nerdeyse bi miracle ol onun için, o bi başkasıyla aldatıyo olsun seni de ayrılıversin çat diye..

--- spoiler ---

devamını okuyayım »