bahara kadar bekle bandini

  • battal gazi (361)
  • 567
  • 81
  • 16
  • 0
  • dün

ali ece

yeryüzünde onlarca takım tutar. liverpool'dan, celtic'e, napoli'den,beşiktaş'a marsilya'dan st pauli'ye kadar daha nice takım tutar. avrupa'da özellikle celtic ve liverpool sevgisi üst seviyededir.napoli'ye olan sevgisi maradona'dan gelir.türkiye'de de beşiktaş'ı tutar.ama galatasaray ve fenerbahçe hakkında da konuştuğunda elinden geldiğince objektif olduğunu düşünüyorum.sözünü sakınmaz, ağzına geleni söyler.öyle kaos olsun, kavga çıksın diye söylemez, söylemek istediklerini bildiği için söyler, birileri gibi işkembeden sallamaz.müzikten, edebiyata, sinemadan, siyasete kadar bilgisi olan ve futbol söyleşilerinde bu bilgi sahibi olduğu konularla ilişkilendirir.bu ilişkilendirmeleri yaparken ondan çok şey kapabilirsiniz, öğrenebilirsiniz.futbolun siyasete olan, ekonomiye olan, kültüre olan etkilerini ondan öğrenebilirsiniz.zaten eğitim geçmişi çok iyi hele de bunu futbola yansıtınca o futbolun seviyesini de en üste çıkarıyor.

son iki hafta medyada kaşarlanmış, ertuğrul özkök'e ve kabzımal erman toroğlu'na gerekenleri söylemiştir.oğuzhan hakkında atıp tutan erman toroğlu'na: ''kaynağı ben biliyorum, ama söylemek istemiyorum, mahkemeye verecek param yok.mahkemelerle uğraşamam.'' demişti.

geçen hafta oynanan beşiktaş- başakşehir maçından bir hafta da 7 oyuncuyu iyileştiren(!) başakşehir'in doktorlarına gönderme yaparak '' beni başakşehir'in doktorlarına emanet edin.'' diyerek ince bir gönderme yapmıştır.

kaşarlanmış ertuğrul özkök'e ise verdiği cevap niteliğindeki yazısı şurada bakabilirsiniz: .

televizyonlarda daha çok zaman alması gereken, konuşması gereken ali ece, malesef onun yerine daha çok kaostan, kavgadan beslenen tetikçilik ve algı yapan kan emicilere daha çok yer veriliyor.

devamını okuyayım »
28.10.2017 13:38