bana birsey olsun istedim

  • 1243
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

gülşen

ırgalamaz beni şarkısının klibine denk geldim de şuan, bu kadın sıfır beden değil eksilere geçmiş dedirten bir görünüme sahip. kostümü de seksi olayım derken memesiz götsüz dümdüz bir fiyaskonun vücut bulmuş hali olmuş.

klibe serpiştirilmiş illüminatimsivari* simgeler de komik durmuş.

aslında severim gülşen'i. hatta ciddi ciddi severim. zayıflığına, kocaman ağzına, geniş alnına rağmen kendisini son derece seksi ve dişi buluyorum. kadın gibi kadın tabirine görünüş özellikleriyle değil de, tavırları hareketleri bakışları ve dokunuşlarıyla uyuyor. bakışlarında hep bi davetkarlığı, tavırlarında naiflikle karışık ateşli kadın vasıflarını barındırıyor. bu da görselliğindeki kusurları kapatıp sevimli ve seksi yapıyor.

tv'de birkaç kez konuk olarak izledim kendisini, vardığım kanaat şu; oturması kalkması hali tavrı konuşmaları bakışları ve gülüşleriyle ultra davetkar bir hatun. tam bi seyirlik. üstelik kafa bir kadın, her ortama uyum sağlayabilen cinsten.
ayrıca üstten değil alttan dekolte vermeyi seviyor. çünkü göğüs yok, bacaklarını sergilemekten hoşlanıyor bu yüzden. ama kombinlerinde başarılı; rahat ve seksi kıyafetler tercih ediyor. salaşlığının gölgesinde bilinçli frikik verme uzmanı.

şarkılarına hiç değinmeyeyim, zira tüm şarkılarını beğendiğim nadir sanatçılardan biridir. hareketli şarkıları hep hit olma potansiyeline sahip. ama ne yalan söyleyeyim slow şarkıları kendisine daha çok yakıştırıyorum. söz yazarlığını kendisinin yapıyor olması gözümde değerini arttırırken; şarkılarını söylerkenki büründüğü ve hissettirdiği yaşanmışlık hissi, derinliği ve nağmeleri takdire şayan.

övüyormuş gibi durup yeriyorum, yererken övüyorum, ben bunu hep yapıyorum (bkz: öveyim derken itin götüne sokmak)

velhasıl, devam et gülşen. farkınla tarzınla havanla sen bi başkasın.

ha bi de, miley cyrus senin g.tünü yesin.

devamını okuyayım »
16.11.2013 21:26