bana faydasi olmayan kilisenin papazi

  • 1675
  • 6
  • 1
  • 0
  • dün

gömleğe 40 tl'den fazla veren müsrif

2009 yılının eylül ayında, 900 liraya bildiğin kara kışta kullanmalık 2.5 kg ağırlığında, mont ithal ettim. -30 derece'de tişört ve kot pantolonla sokağa çıkma özgürlüğünü hiçbir şeyle değişmem. 8 yıl bana hizmet etti. ama montun astarı artık eridi.

2010 yılının aralık ayında bir kot pantolana 220 lira verdim. renk attı gibi oldu ama hala giyiyorum.

2011 yılının mart ayında bir gömlek aldım, o da bir 200 lira civarında. ilginçtir, baya bildiğin tasarım falan, hala dolabı açtığımda ve gördüğümde bu diyorum.

yıl 2017. 8 liralık tişört, atlet değil tişört, 19 liralık gömlekle geziyorum. pantolonda olsa olsa en fazla 100 liradır. yanlışlıkla timberland mağazasına girdim, bot 600 liraydı iki sene önce. ben naptın, kuru ve 0-60 derece arası günler için, nato'nun çöl coğrafyalarına yolladığı postallardan buldum, mis, zaten 100 lira.

bugün, kıyafetin dayanıklılığı, kullanımı ve ulaşılabilirliği önemlidir. zaten yanlış anlama da emperio armani dediğin gömlek, izmir atatürk organiza sanayi bölgesinde bir tekstil atölyesinde üretiliyor.

gerçekten moda diye bir boka benzemeyen şeyler giyip etrafta dolaşıyorsunuz, yarısı bir boka benzemiyor. 15 günde bir değişen konsepte para bayılıyorsunuz. hayır, hepsini geçtim, o kullanılan renkler ne amk, komple neon yeşil reflektör kaplayın, uyarı levhası gibi gezelim.

devamını okuyayım »