baskabisi

  • 329
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

çanta değiştirmek

özellikle kadınların, dizginlenemez merakları sonucu ortaya çıkan çanta potansiyellerini verimli kullanabilmeleri için bu değişime ihtiyaçları vardır. 20 tane çantası varken 2 tane çanta kullanan bir kadın, eğer açgözlülük sonucu almamışsa diğer 18 taneyi, ya da çok sevdiği bir şeyi paralayana kadar kullanma takıntısına maruz kalmamışsa, muhtemelen sabaha bırakıyordur çanta değiştirme işini.

dikkatli olmak gerekir, işe gidiyorsanız(ya da belirli saatte yetişmeniz gereken başka bir durum söz konusuysa) bu işi sabaha bırakmak tehlikelidir. günün sonunda çanta değiştirme kararı verilmeli, ertesi günün ihtiyaçlarına uygun çanta belirlendikten sonra çantalar arası transfer gerçekleştirilmelidir.

çanta değiştirmek göründüğünden çok daha zordur, bir çantaya neler sığabileceğini hayal etmeye çalışmak yersiz. çantanın içindekiler çeşitli şekillerde sınıflandırılmış, çeşitli gözlere yerleştirilmiştir, ancak diğer çantaya uygun başka bir yerleşim planı söz konusudur bazen. çantaların boyut farklılığı da önemlidir, öncelik bakımından geride kalmış bazı şeyler sığmayacakları için diğer çantaya koyulmayacaktır, ya da tam tersi bu çantaya diğer çantada olmayan bazı şeyleri koyabilmek mümkündür. sonuç olarak, ciddi emek ister bu değişikliği organize etmek. sabaha kalmışsa, vazgeçmemek çok zordur.

bu vazgeçiş bazen fıstık yeşili kıyafetlerinizle bordo bir çanta kullanmanıza sebep olabileceği gibi, spor yapmayacağınız gün spor çantasıyla işe gelmenize de sebep olabilir, şanslıysanız içinde kirli kıyafetleriniz olmadan.

devamını okuyayım »
08.01.2010 09:47