baskan adam smith

  • 272
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

yay burcu kadını

buram buram kalite kokan, o kokuyu metrelerce öteden hissettiren ve ne istediğini bilen kadınlardır. sayıları oldukça az sanırım veya benim karşıma tek tük çıkıyorlar. zaten ilk karşılaştığım yay hanımefendisiyle de hayatımdaki en tutkulu, içten, sıcacık ilişkiyi tecrübe etme fırsatım olmuştu.

ilişkide durduk yere trip atmazlar, saçma sapan kıskandırma hareketlerine girmezler, sert bir kavga edersiniz ama ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi yola devam ederler. ona karşı yaptığınız hataları pişirip önünüze koymazlar, sizden intikam almaya çalışmakla da pek işleri olmaz. rahat yaşamayı severler ama asla maddiyatçı karakter değildir. hatta bununla ilgili şov yapmaya çalışırsanız sizden soğuyabilirler. şakadan, espriden anlarlar, neşeli tiplerdir. romantizmi ve romantik ortamları severler. biraz hazır cevap olduklarını söylemek de yanlış olmaz.

özgürlüğüne düşkünlerdir, açık sözlüdür ve çok sıkarsanız kaçabilirler. sadece bir sevgili değil, aynı zamanda arkadaş olur. gecenin bir vakti karşılıklı şarabınızı içip, arka fonda slow parçalar dinleyerek saatlerce keyifle sohbet edebilirsiniz. çok tatlı gülüşleri vardır.

seviyorsanız bunu açıkça söylemekten çekinmeyin bu kadınlara, boşa taktik kasmanıza gerek yok. zaten o da sizi seviyorsa şımarıp kendisini geri çekmez, sevmiyorsa da kırıcı olmaz.

not: aslan diyarından bildirildi, öbürleri ne düşünür bilmem.

devamını okuyayım »