baygezen

  • 259
  • 7
  • 2
  • 0
  • dün

centra

yeni keşfettiğim paralardan biri. bu sefer gol olacak gibi bir his var içimde. yoksa bu da mı gol değil? ha? bu da mı değil be? adaletine insanlığına kurban olayım be hakim bey, bu da mı gol değil?

edit: gooooool
edit2: şu paralardan sonra (bkz: kripto para denemeleri/#73219457) tekrar centra'ya döndüm. bu sefer hemen satmayıp bekleyeceğim, çünkü artık işlerim dolayısıyla her parayı takip edemiyorum... bu paranın projesini seviyorum, o yüzden kalıp bekleyeceğim.

uyarı: sanırım bu projenin yöneticileri tutuklanmış http://www.businessinsider.com/…s-with-fraud-2018-4 o yüzden çakılması kaçınılmaz gözüküyor, yavaş yavaş elinizden çıkarmaya bakın. bu son gelişme beni 1 ay geriye götürdü. neyse ki lunyr yaptığı çıkışla zararımı biraz hafifletmiş, o da olmasa belki 2,3 ay geriye gidecektik:)

bir de abi haberler çok zamansız geldi ya, biraz daha erken fark etseydim önlem alırdım ama öğrendiğimde iş işten geçmişti... bu kripto paralar rüzgarda savrulan yaprak gibi, o yüzden bu tutuklama haberleri hangi para için yapılsa o para çakılırdı, kaçınılmaz bir şey oldu.

özet; gol attık ama bu son haberler yüzünden golümüz ofsayta düştü. tahkim'e gitmeyi düşünüyoruz.

devamını okuyayım »
17.12.2017 00:17