bebokumsu

  • 319
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

erkekte yakışıklılık aramayan kadın

sonuna kadar haklı ve tebrik ettiğim kadındır,

adamın tipi güzel olsun ama diğer özellikleri boş bomboş olsun yok artık ya bu enayilikten başka birşey değildir, bu kadın ise en doğrusunu yapıyor neyi arayacağını iyi biliyor, kendisini nasıl mutlu edeceğini biliyor, tipin karın doyurmadığını çok ama çok iyi biliyor ki kusursuz insan ne yazık ki yok hem tip hem karakter hem mali hem manevi falan filan hepsinin bütünü oalrak yani varsa da on trilyonda bir.

bu yüzden napıyor? aman bunun kaşı şöyle eli böyle poposu şöyle karın kasları yok falan diye saçmalayıp ağlamıyor ne yapıyor bu kadın, bunda ne gibi özellikler ön planda, göz zevki nereye kadar, yarın bir gün göbek, kellik olmayacak mı olacak, yüzünde yağlar sivilceler birikmeyecek mi birikecek, o yüzden kendi aslında özünde ne istiyorsa onu arıyor ben diyor atıyorum titiz olsun parası olsun kariyeri olsun çok iyi kalbi olsun, iyi baba bilmemne cart curt ama bakın ne kadar haklı. tip, dış görünüş herşey değil ama bu istekleri önce kadın sonra yuvası için herşey.

o yüzden bizler ne istediğimi nasıl mutlu olacağımızı iyi bilmeliyiz bilmeliyiz ki ona göre davranmalıyız,

bakın o zaman boşanmalar, şiddet bilmemne gibi bir sürü yazık ziyan insanlık dışı olay bir anda yerini günlük güneşliğe bırakır, hepimiz mutlu mesut yaşarız. e final olarakta, bunun gibi yakışıklılık aramayan kadınlar bu ülkede gerçekten şanslıdır, konum olarak doğru yerde e malum istemediği kadar aday var, altı milyonda 5 milyon doksan dokuz bin doksan dokuzu da tip olarak aradıığı gibi 'ha ha'.

devamını okuyayım »
03.03.2015 13:52