ben akcaburgazli yekta

  • battal gazi (363)
  • 717
  • 102
  • 65
  • 2
  • bugün

fethullah gülen

bu devran bir daha dönsün, o zaman üzerine daha net tahliller yazılacak terör örgütü lideri.

şimdilik denilecek bir şey yok; orospu çocuğu vatan haini falan filan feşmekan işte.

"ya hep bu kemalistler yüzünden oldu" bahanesi de sizi bir yere kadar götürür. çiğ dünyamızda büyük güç, sorumluluklardan kaçma lüksünü getiriyor maalesef ama güç gidince paşa paşa alacaksınız sorumluluğu. bugün kemalistler nasıl süt dökmüş kedi olduysa ki 28 şubat bin yıl sürecek diyorlardı yirmi yıl öncesine kadar, siz de işin 2071'lere gitmeyeceğini idrak edeceksiniz yakında. kusura bakmayın arkadaşlar, oyunun kuralları belli, bu ülkede zemin habire kayıyor. alın işte koskoca hocaefendi hazretleri oldu size orospu çocuğu, hah hah!

onlarca yıl yemeden içmeden en ufak bir fırsatta devletin en kilit pozisyonlarına yerleştirilmeye hazır on binlerce adamları yetiştirmiş, eğitmiş ve bu operasyonları etrafına kümelenen sermaye gruplarıyla finanse etmiş bir kült örgüt liderini, şu fani dünyadan elini eteğini çekmiş ak sakallı evliya sandınız ha? yahu ne saf insanlar varmış ülkede, siz nerdeydiniz arkadaşlar bugüne kadar? herkes kurt olmuş diyorduk biz de.

bugünlük yiyoruz, el mecbur. ee ama papaz her gün erik yemez. yarın da der ki şu menüye başka şeyler koyun beyler! o zamana başka yemek bulun yoksa hep beraber ağlarız ananı niyolay yee yee diye haha.

nihai güce ulaşmak için işbirliği yaptınız, ulaşınca da iki karpuz bir koltuğa sığmadı, iki cambaz bir ipte oynamadı; eşek öldü, ortaklık bitti. atasözü çok konuyla ilgili. bu topraklarda insanlar çocuklarını boğdurttu, kafeslerde delirtti şu güç için, hala daha aynı tas, aynı hamam.

15 temmuz farklı sonuçlansaydı şu an yine kandırıldık diyecekti çoğunuz ama bu edilgen cümlelerin gizli nesnesi farklı olacaktı.

ama siz yine de anlatın tabii bizim için ilginç bir deneyim oluyor en azından.

devamını okuyayım »