ben buldum

  • 1302
  • 20
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

ciddi ciddi bir kadını tekme tokat dövmek

evde olduğum alelade bir gün uzun süredir arkadaşım olan ve ''hukuk okuyan'' ve gayet modern düşünen yakın bir kız arkadaşımdan saçma sapan mesajlar geldi. önce kafam basmadı ney, ne dedin gibi gerzek cevaplar yazdım. sonraki mesajı da adımın arkasına gelen anlamsız harf öbeğinden oluşan bir mesajdı. evlerimizin arasında iki sokak var, kardeşimi alıp evden çıktım. boy, kuvvet ve testesteron yerinde o yüzden.

tabi kapı yarım saate yakın açılmadı. ama içerden kızın belli belirsiz ağlamalarını duyuyorum. aklıma ilk gelen evde hırsız olması ihtimali. ısrarla kapıyı çalmamın sonucu kızın sevgilisi kapıyı açtı. ilk şoku atlattıktan sonra içeri girdim; kapıların kilit yerleri kırık, salonda kırık eşyalar falan. kız kendini banyoya kilitlemiş. herifte de en az 1.90 boy dönüp ''siktir git evden'' dedim. suratıma bakmakla yetindi. banyoya girdim, kızın saçı başı dağılmış, dudağı patlamış, elmacık kemiği morarmış. kapıyı kapatıp yakasına yapıştım çocuğun. donmuş gibi ne bir şey söyledi ne hareket etti. kardeşime baktım, mesajımı aldı; ilk hamlesi taşak tekmesi ve ardından kafasını duvara vurmak oldu. arada yumruk da yedi gorilden. neyse biz bunu öyle böyle çıkardık evden. kızın annesine telefon ettim.

o karakol senin bu karakol benim derken yeşilköy karakolunda nihayet şikayetçi olabildik. bu arada kızın annesi ''bu kadar abartılacak bir şey yok'' diyerek öfkemden nasiplendi de. koruma falan hak getire. kıçımı yırttım da o korumayı aldıramadım.

nihayetinde kız mahkemede şikayetçi olmaktan vazgeçti ve barıştılar. neden? kız olaydan sonra çocuk aldırmış. en son evlenmeyi falan düşünüyordu, ilişiğimi kestim.

bunun eğitimle, aileyle alakası yok bana kalırsa. tamamen kadının psikolojik güçsüzlüğü. sebeplerin arasındaki seviyorum da koca bir ikiyüzlülük. kendini korunmaya muhtaç addedip, korumasına girdiği adamın yaptığı her şey mübah gibi. dayak dahil. işte bu yüzden - imkansızlıkları olan kadınları tenzih ederek- bazı hemcinslerimin hak ettiğini düşünüyorum. karar açısından karşısında duramadığın şeyin mağduriyetini yapmayacaksın. ben olsam aldırdığım çocuğu o itin ağzına sokardım. önce anneler kızlarına insan olmayı öğretsinler. sonra kadın olarak durmaları gereken yeri ayırt edebilirler belki.

devamını okuyayım »
25.11.2014 04:35