ben eve cok acayip yollardan gidiyorum

  • 173
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4 hafta önce

30 mayıs 2015 fetih şöleni

ilk defa akp guruhu gördüm lan ben bugun. üstüme üstüme geldiler.

malesef takvime bakmadan çıkmışım evden. mitingti şölendi bilemedik arkadaşla. fındıkzade de bilboardlarını görünce aha şimsi sıçtın! ama çok geçti. aksaray iski'ye kadar zar zor geldi otobüs sonra haydaaa indik aşağıya yolu kapatmış ağalar. ben de marmaraya bineceğim üskürdar'a gitmek için. neyse az bir şey yürüdüm. buraya kadar sıkıntı yok. akbili bastıktan sonra hdp'li grupun sesleri yükseldi slogan attılar. lan bok yoluna gitmesem bari derken tren geldi. gene kısmen sorunsuzdu.

peki ya dönüş? adam 2 tane vapur kaldırdı. arkadaş buna bin git işte önerisinde bulundu. dedim sen şaka mısın ? bunlar tayyip aşığı aynı sevgililerine gidiyorlar karşı kıyıda aynı grup bekliyor bunları. ben paramla gidicem. eyi haltlar o zaman! yer altından çıktığım gibi bir elemaaat geldi üstüme. ben böyle şey görmedim.

bağırmalar mı dersin kafalarına bant takan jiletçi kızlar mı dersin? tayyip bantı ne lan hizbullahçılar gibi. hayatımda görmediğim varlığından bile haberim olmadığı ırktan garip garip tiplerdi. çantama yapıştım ana yola kendimi nasıl attım bilemedim.

otobüsü kaçırdım. çünkü yenikapıya girmediğinden nerede duracağını bilemedim.ama sayısız akp için tahsis edilmiş otobüs vardı.

tramvaya 3. denememde milletle göt götte gittim. sonuç ne? şölene gitmemek senin tercihin yoksa evde oturacaksın. gezme kardeşim bil de çık yola. bugün akplilerin günü şölenleri var!

aldım cevabımı.

devamını okuyayım »
30.05.2015 20:06