ben seni severim sevmesine de

  • azimli
  • anadolu çocuğu (347)
  • 1121
  • 36
  • 11
  • 1
  • bugün

kadın orgazmı

evet yine çüklülerden binlerce çeşit orgazm yalanı dinledik.

bah hele bah; "alnı kırışıyorsa orgazım olmuştur."

hele şu über yorum, "çığlıklarını kesemezler o an. apartıman yıkılıığ sesten". gerçekten mi? bizim sessiz orgazmlar yalanmış ya la.

bak bu da enfesella; "bütün suç kadının. kimisi hiç orgazm olmuyor kimisi arka arkaya oluyor. ilk tecrübeden hepsi"!( bunu fena yemişler, bizde zamanında senin gibi insanları kandırırdık, evet kötüyüz). 16 yaşında sevişmeye başlarsan çabuk orgazm olursun bak o konuda haklısın. ilk tecrübeyi buna bağlamış desem, o kafa onda yok gibi.

çüklülerden saçmalamacaların sonuna geliyorduk ki, "hem orgazm eder, hem ağlatırım" diyen bir don juan belirdi. bilirsiniz, kim şelale vaadederse o en beceriksizidir. fake atarken ağlamak gerçekten garip. sanırım ben ne yapıyorum ağlaması o.

orgazm olan "yürüyemez" safsatası. orgazm olur olmaz 5 saniye sonra giyinip, işe gidenler buna sağlam gülüyor.

beyler siz seviştiğinize emin misiniz?
seviştiyseniz birileri sizi sağlam yemiş ha! lanet olsun bunu yapmayı seviyoruz. sadistçe bir hazzı vardır fake orgazmın. kadın sana "acır da acır" onu yaparken.

prensip gereği olgunlaştıktan sonra fake orgasm'a karşıyım. boşalırsan ne mutlu, boşalamazsan "boşalırsııın", üzgünüm cinsel ilişki bir süreçtir diyemeyeceğim. bence tek bir sonuç işidir. o da orgazm. süreç sevenler çalıya sürtebilir.

yazarın notu: ay haspam, orgazm olunca yürüdüğümüz için hiç orgazm olmadığımızı iddia eden var. canım sen kırk yilda bir olduğundan kitlenip kalıyorsun. o ondandır. çıtanı yükselt. alışkanlikla ve orgazm olma sıklığı ile alakalı bu işler. birilerinin orgazm olduktan sonra işe gitmesi gerekiyor. üzülme, zamanla seninki de sıklaşır. orgazm olamayan insanın şerrinden korunun ashshs. ne dediğini bilmezler.

devamını okuyayım »