benantikaseviyorum

  • 325
  • 3
  • 2
  • 0
  • dün

survivor 2016

cok acaip bir program. ama survivor 2016 degil survivor cok acaip bir program. sol frame'de trump towers'ın açılışını yapmakla yanlış yaptım basligini gordum aklima geldi. bakın size ne anlaticam;
orijinal survivor'in yapimcisi mark burnett yarisma sebebiyle iki cocugunu amerika'da birakip birakip dunyanin uc noktalarina seyehat etmektedir. bu canina tak etmistir ve sorumluluklarini devredip amerika'da calisabilecegi bir pozisyon arayisindadir. survivor 2002 marquesas'in canli final yayinini new york central park wollman buz pistinde kurduklari prefabrik bir studyoda yapilir. bu pist ozeldir. new york belediyesinin 12 milyon $ ile 6 yilda yola sokamadigi pisti trump cok kisa bir surede hesaplanandan cok dusuk bir butce ile restore etmis ve isletmeyi satın almistir. bu basarı amerikan basininda baya ilgi toplar o donem. final yayini surerken mark burnett piste bakar ve o an aklina the apprentice (cırak) programının formatı gelir. amerika'da aradıgı is budur ve bu programi kesinlikle trump yapmalidir.
cırak'a kadar trump zengindir fakat populer degildir. bu programın gordugu ilgi ve seyircinin tepkisi uzerine trump baskanlıga aday olmaya karar verir.
zamanla mark burnett trump'a destegini geri cekmistir fakat gecmis olsundur, frankenstein dogmustur. mark burnett survivor'i yaratmistir, survivor'in varligi cırak programını, bu program da trump'ı yaratmıstır. bakalim trump neler yaratıcaktır.

devamını okuyayım »
25.06.2016 00:44