benimleoynarmisin

  • hippi (413)
  • 782
  • 2
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

glee

--- spoiler ---

14.bölümden sonra söyleyebilirim ki, bölümün en güzel kısmı blaine ve rachel 'ın don't you want me şarkısını söyledikleri yerdi. rachel kısmı değil tabi blaine kısmını ağzım açık hayran hayran izledim..gerçi ne zaman izlemedim o ayrı.. rachel'ın iticiliği bile engel olamadı valla. sevmiyorum arkadaş şu kızı ya. ama gerçekten parti sahneleri iyiydi .

ikinci olarak ise kesinlikle şarkıların orjinallerinden iyi coverlandığını düşünüyorum. bad romance şarkısı mesela bende lady gaga versiyonu ile değil, glee cast versiyonu ile vardır dinliyom her sabah metrobüs yollarında. don't you want me de iyi bi gazla söylendi.

brittanny dans edince hayran hayran izliyorum beyonce bunu boşuna seçmemiş. hani erkek olsam derler ya aynen öyle. o nasıl bir tik tok şarkısına güzel bi girişti ya sanarsın pop şarkıcısı. kızlardan en güzeli de santana, kesinlikle esmer güzeli derler ya öyle. keşke ikisinin ön planda olduğu sahneler artsa da quinn' in konuştuğu yerler azalsa o kadar bayık ki sesi uykusunda konuşuyor gibi.

neyse sonuç olarak bu diziyi yapanları gerçekten tekrar tekrar tebrik etmek istiyorum gerçekten her bölüm sen hem rol yap hem şarkı kaydet hem kareografi yap sonra da bunları yetiştirebil insanlara. pek spoiler gibi olmadı ama olsun..

--- spoiler ---

p.s: yahu keşke kızları erkekleri bölerek backstreet boys ve spice girls bölümleri yapsalar, 90lar ruhu gelse şöyle. nedense bana çok iyi yaparlarmış gibi geliyor, du bakalım.

devamını okuyayım »