berfende

  • 1078
  • 19
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

bu tarz benim

izlemeyi çoktan bırakmıştım ama bugün gerçekten yapacak daha iyi bir şeyim olmadığından, oğlum erken uyuduğundan, eşim arkadaşları ile buluşmaya gittiğinden dolayı cipsleri, kolamı hazırlayıp izlediğim program.

programın kurgu olduğunu anlamayan kalmamış zaten de, bir kere de ben değineyim.

kurguya bağlı olarak da jüri o kadar saçma ki, tuğçe isimli kızın elbisesinin uzunluğundan dolayı görünmeyen ayakkabıları yüzünden puanını kırıp, kırmızı ojeli tırnakları ile güya çay toplayan karadeniz kızı kostümündeki ayşegül e 5 verdiler. işin komiği kimse de, '' o ojeler nedir kızım '' demedi.

bu arada, buraları okuduğuna emin olduğum öykü, sana bir çift sözüm var; sen beşte beş i sunarken biz bayılıyorduk sana kardeşimle. ''sevgili izlekler '' derdin izleyicilerine. ne bileyim böyle kaliteli filan bir hatundun. bu saçma yarışma programlarını sunmaktan mıdır nedir, noldu sana böyle? bir kere estetiğin hiç olmamış. yüzünü öyle gerdirmişsin ki, ağzın resmen kulaklarına kadar gelmiş. ne yapsam da kavga çıkarsam tavrından da ayrıca iğreniyorum.

bir de kafama takıldı, biz ergenken, birilerine karşı söz dalaşını kazandığımızda, '' ohhh, morcivert oldun '' filan derdik. var mı lan gerçekten bu renk?

kısacası saçma sapan, sabun köpüğü, bir kadın olarak cinsiyetimden utandıran program işte.

bak yazdıkça yine sinirlendim, bir daha hayatta izlemeyeceğim be...

devamını okuyayım »
23.11.2014 01:29