beton adam

  • 486
  • 23
  • 2
  • 0
  • 5 gün önce

mustafa yumlu'nun yaptığı muhteşem defans

ihanetin yeşil sahada vücut bulmuş halidir.
aynı hareketleri trabzonspor forması giyerken de yaptığının canlı şahidiyim. bir maçta kendisi değil de bosingwa sahaya kaptan çıkınca direkten dönen topa hareketlenmemiş, arkasından gelen rakip forvet oyuncusu golü atmıştı.
biz trabzonlu olmayan trabzonsporlular bu adama "hain" dediğimizde trabzonlu renkdaşlarımız hareretle savunuyordu. buyrun savunduğunuz adam bu işte. zaten oldum olası bizim camiadaki trabzonlu oyuncu aşkını ben anlayabilmiş değilim. sene olmuş 2017, bu adamlar hala takımın tamamı trabzon kökenlilerden oluşsun istiyorlar. beşiktaş'ta ortaköylü, leventli kaç futbolcu var, fenerbahçe'de kadıköy kütüğüne kayıtlı kaç futbolcu var. bi araştırın. bu evlat ayağını da bi geçin.

futbola uzak yazarlar yanlış anlamasın. bu adam stoper, yani o karambolun tam içinde olması gereken iki adamdan bir tanesi. forvet olur, ofansif orta saha olur, yorulmuştur koşmaktan derim, kontra atak için bekliyordur derim anlarım. buna topu versen, rakip kaleye kadar kaleci dahil hiçbir engel olmasa gol atabileceğinden yine de süpheliyim. ulan yetenek desen kıymığı yok, hasbelkader futbolcu olmuşsun, bari canla başla oyna ki "yetenek olmasa da canı pahasına oynuyor" desin millet de küfür etmesin. bu işten aldığın para haramdır yumlu. ben futbolcu olsam ve fenerbahçe forması giysem, tüm düşmanlığıma rağmen yapmam bu ihaneti. aldığım paradan utanırım.

devamını okuyayım »
22.03.2017 19:21