bi cay koyayim demlensin

  • 360
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

ukrayna'ya gidip köyden kız alıp evlenmek

sözlüğün genc diğmalarin hayallerini suya düşürmek istemem ama; babayı alabilirsiniz.

ukrayna türkiye'ye oranla ekonomik olarak daha zor şartlar yasayan bir ulke. ülkede ki öğretmenin bile sağlık sigortası olamayabiliyor. herhangi bir iste çalışan doktor mühendis aldığı paralarla kirayı ucu ucuna kapatabiliyor.

yazar kardisimiz koyünden alayım demis. ham ve naturel olsun istediyse tabi. üzgünüm ama; pazardan domat degil iste bu da. kültürler farklı fakat kıt kanaat geçinen ülkelere özgü bir açlık sendromu ukrayna da da mevcut. üstelik ayni bizim ülkemiz gibi sosyal medya gücü ukrayna'yı da ele gecirmis durumda.

ukrayna'da kı eğitimli eğitimsiz her bacımız mutlaka lükse düşkün. siz türk abilerimizi zengin görenleri var. antalya'da yasamayi miami de yasamak gibi görenleri mevcut. üstelik bizden daha zor şartlar altında büyüyenleri (ailelerinde çernobil'in etkisiyle hala kanser vakası oluşup tum varı yoğu sağlığa harcamış yiyeceği anca ektiğinden alabilen güzel hanım kızlarımız) daha da ac. yanı onlar icin sızın k.çı kırık lcw bile lüks olabiliyor.

siz yine hobi olarak alın. ama sonra gelip buraya ukraynali kizlarin kezban oluşu başlıkları açıp ağlaşmayın. akıllılarınız var aranizda. onlarında bildiği gibi;

kadin kadındır. dili, rengi, kültürü, dini hatta poposu ne olursa olsun kadındır. siz onlara pazardan domat alma dürtüsüyle yaklaşıp onlara piremseess muamelesi çekerseniz; kişisel gelişimine destek yerine köstek olur kendi kendinize minik kezbanlari yetiştirirsiniz. kadınları ayırmadan ve mal
olarak görmeden, hayat paylaşarak sevin ve mümkünse eğilimi pembiskonun kociskosuna kaçanlardan uzak durun yeterli.

devamını okuyayım »
01.01.2017 15:18