bigbadninca

  • 463
  • 3
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

8 eylül 2012 rhcp istanbul konseri

bu konser hakkında girilen entrylerin genelini söyle bir okudum da; 150 tl verip grubu göremeden konseri ekrandan izleyenler, konser görevlilerinden "gidin evinize uyuyun" gibi laflar işitenler, herkesin girişte ve çıkışta mezbaaya gönderilen koyun muamelesi görmesi, bir gerçekken hayal olan alkol satışı, evlerine yürümek zorunda kalan insanlar vb. vb.

ama herkeste konser inanılmazdı, josh söyle yaptı, flea akıttı gibi düşünceler var. konsere gitmedim, eminim inanılmazdır. rhcp olum bu boru mu. ama şöyle bir şey var, şimdi kazara bir şekilde organizatör olursam kaliteli iş yapmak için zerre uğraşanı siksinler. konser alanı ebesinde mi? kesin otopark da yoktur? siktiret, rhcp'ı getir nasılsa bir şekilde evlerine ölü ya da diri dönerler. belediye alkole izin vermiyor mu? nasılsa grup iyi hocu, bilet satışı garanti. e biletler bitti hepsini sattık? mal mısın olum aç satışları son güne kadar, insanları üst üste bindir. artık füzyon birleşmesi mi yaşarlar içeride, panik atak mı geçirirler, olası bir yangında vb. katliam mı olur. gerçi alkol az içeride yangın yayılmaz, hem de kafalar ayık nasıl olsa bir türlü çıkarlar eki eki eki.

demek istediğim, bu şekilde davrandığımız sürece bize böyle organizasyonlar müstehak lan. olum resmen hayvan muamelesi görmüş insanlar, hiç mi koymadı kimseye? ama rhcp şöyleydi böyleydi. mına koyim insanlar artık bazı grupları izleyeyim de nasıl olursa olsun kafasındalar. dolayısıyla bu grupları getiren kimselerin de sikinde olmuyor kaliteli organizasyon kaygısı. ben de organizatör olsam benim de olmazdı açıkçası. ne uğraşıcam amk.

devamını okuyayım »
12.09.2012 14:01