bilimkurgusal

  • 1250
  • 19
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

evlilik

sevişmek için belediyeden alınan izin olarak tanımlanması hala zevk veren müessese.

halbuki günümüzdeki asli amacı ikea'dan ev düzerken kasıklara kan pompalayan taksit yükünü hafifletmektir.

götündeki don bile yıpranma payından nasibini alıp pamuklanmışken, bir kere evleniyorum kocişim dendiğinde gelin arabası olarak mercedes kiralamaktır.

hiçbir yatırımın yokken üstüne senet yüküne girip, bundle halinde satılan kalitesiz beyaz eşyaya nakliye parası vermediğin için sevinmektir.

kız tarafının "unleash the hounds" gibi türeyen adetlerini yerine getirmek için bohça düzmek, yumuşak deriden misafir terliği almak, dantellerle kaplanmış küp ve torbalara ayinlerle kurdele bağlamaktır.

türlü türlü facebook albümüne kafadan razı olmaktır evlenmek. 98'de akmar'dan alınan muteder baskılı tshirt'ü yazlıkların arasına kaldırıp, ütü kokan gömlek ve ceketle kız istemektir. kına ve nişan için hazırlanan amcoş amcoş karton dekorlarla poz verip, düğündeki deinterlaced videoya 500tl para bayılmaktır.

suriyelilerin istila ettiği toplu konutlarda asla gidilmeyecek olan küflü spor salonuna aidat ödemek, dalak mantarı kapılacağı aşikar olan yüzme havuzuna 12. kattan dik dik bakmak, ebesinin örekesindeki suratız bakkala gidip ekmek almamak için sistit olmaya çalışmaktır.

ilk ayın sonunda sıradanlaşan seks hayatını renklendirmek için eczaneden durex play almaya gitmek, fakat taksitler pompayı süspanse eden beli büktüğü için tırnağa sürülen vazelin ile geri dönmektir.

bekar arkadaşların tek tek egale olması ve ortaya çıkan boş kontenjanın henüz evlenmiş başka bir çift / çiftlerle dolmaya başlamasıdır. en ideal elektrik süpürgesi filtresi, haftasonu halısahaya gitme, internetten alınan ayakkabı dolabının inşasında yaşanan sancılı süreç, charter uçakla budapeşte'ye giderken trübülans yaşayan patronun haftasonu macerası konuşulan konular arasındadır. eğer biraz şans varsa, ikinci çayın soğumasının ardından sinemaya gitmek yerine embedded korean sub ile vizyon filmi izlenebilir.

ilk haftalar neşe ve dikkat ile hazırlanan instagram kahvaltılarının 6 ayın sonunda buzdolabında havaya maruz kalmış kalıp kaşar, marmarabirlik zeytini ve poşet çaya dönüşmesidir evlilik.

devamını okuyayım »
25.08.2015 20:11