bir fincan kahve ile film izlemek

  • 1581
  • 2
  • 2
  • 0
  • 3 gün önce

garanti bankası

fırsatını bulduğu an hesabımdan sürekli hesap işletim ücreti kesen banka. daha önce 15 lira kesmişlerdi hesap işletim ücreti olarak. sikayetvar.com'da şikayet etmiştim, işe yaramıştı. paramı iade ettiler. ama paramı iade ettikten sonra daha 24 saat olmadan aynı parayı yani iade ettikleri parayı tekrar çektiler (vallahi oha). adamlar daha ben iade edilen parayı çekmeden tekrar kesmişler. sonrasında tekrar şikayette bulunmamdan sonra yine iade ettiler.

o günden sonra bir daha hesapta para tutmadım bu adamlar yüzünden (zaten vadesiz hesap), hesaba para geldiği an bu aç gözlüler yine hesap işletim ücreti kesmesin diye koştur koştur bankamatiğe gidip parayı çeker hale geldim. zamana karşı yarışır oldum.
geçenlerde de hesapta 2 lira kalmış. ben o parayı çekemeyince tabii bu sefer o 2 liraya da göz koyup onu da hesap işletim ücreti olarak kesmişler, pes. artık kuruş hesabı yapıp yine keser hale geldiler. ulan bunun da bir ayarı olur, her fırsatta hesap işletim ücreti mi kesilir be.

abartısız söylüyorum geçen gün hesapta kalan 10 kuruşu (valla bildiğin 10 kuruş) hesap işletim ücreti olarak kesmişler yine. 10 kuruş lan insafsız. sanki benim 10 kuruşuma muhtaç kaldı pezevenkler.

bu adamlar yüzünden cüzdanım banka hesabından daha güvenli hale geldi. cüzdanımdan hesap işletim ücreti alan yok en azından.

devamını okuyayım »
09.06.2013 04:31