bir kediyi cok sevdim

  • 143
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

o ses türkiye

yakın bir arkadaşımında çeyrek finalde elendiği yarışmada bartu'nun ilerlediğini görmek çok mutlu etmişti. bartu 1. ve ferat 2. olsun istemiştim.3.de erdem olur diye düşünmüştüm önceleri ama resmen murat boz'u dinleyip piyasaya oynaması ruhunu satmasıyla oy atma potansiyeli olan kitleyi de yok etti, çok şaşırdım itiraz etmemesine.
ayrıca bartu'nun da son anlardaki şarkı seçimlerine de şaşırdım ,orayı yıkacak onca şarkı ve söyleme kapasitesi varken.def leppard tişörtü giymişti ondan olabilirdi,too late for love, dream on ,whole lotte love ve nicesi olabilecekken yani heyecanla beklemiştim oysaki :(
anıl komikti tombul ufak bir çocuğa hadi oğlum çık oyna bakim görsün amcalar denmiş gibiydi,oralara gelmesi hayret vericiydi ama o ikizlere de şaşırdım nasıl o kadar ilerlediler hayret.ayrıca gülce diyip duranlara da şaşırıyorum kızın söylediği 5 şarkıdan 4ü şebnem ferah.yani hep aynı şeyleri söyleyip söyleyip duruyorlar.umutta öyle minnet eylemem falan yahu bir özgün olun,hep aynı şeyleri söyleyip durmayın yoksa umut'un sesi de iyiydi.ferat'ın son performasını duyduğumda birinci olacağını anladım çok başarılı bir performanstı özgün de bir ses rengi var ve iyi de oldu ,madem bartu olamadı.ayrıca şiddet gören kadınlara armağan etmesi,o konuya değinmiş olup, sevincinin bokunu çıkarmadan mütevazi olması da güzel bir detaydı.ancak bartu ah be çocuk niye ,yıkıp geçebilicek şarkı seçimleri yapmadın başlardaki gibi diye diye de hala söyleniyorum.

devamını okuyayım »
28.01.2019 02:00