bir nick var benden iceri

  • azimli
  • anadolu çocuğu (323)
  • 3075
  • 65
  • 11
  • 1
  • bugün

spor salonundaki aşırı motive şişman

burada şişmanları savunanları bize gösteren şişmandır.

yılların şişmanı olarak söylüyorum, burada orada nerede olduğu fark etmez şişmanları savunur gibi yapanların çoğu da şişman karşıtı.
biz şişmanları insan olarak göremiyorsunuz siz 'normal' insanlar. anormalleştiriyorsunuz. öyle ki biz bile kendimizin anormal olduğunu düşünüyoruz.
şişmanlar beğenilmez, şişmanlar çirkindir, şişmanların aşık olmaya hakkı yoktur, şişmanların duyguları yoktur, şişmanlar ölsün zaten amk değil mi?
istediğiniz kadar savunmaya çalışın, istediğiniz kadar kendinizi ikna etmeye çalışın şişman olmayan herkes şişmanlara düşman arkadaş.

hanginizin şimdiye kadar gerçekten şişman bir sevgilisi oldu? öyle 45 kilo olup neden 44.5 kilo değilim diye ağlayanları kastetmiyorum, gerçekten kilolu insanları kastediyorum. hanginiz öyle bir insana değer verdiniz?
dürüst olun, tipiniz değil di mi?
çoğunuz taşağını bile geçmişinizdir aranızda. 'o şişko mu benden hoşlanıyormuş ahusfjalfkl az yesin amk' gibisinden.
'ya da hiç mi birine aslında çok sempatiksin, biraz kilo verseeen' demediniz kilolu birine?

üff neyse, uzatmak istemiyorum. çok doluyum bu konuda sabaha kadar bile yazarım ama, kime neyi anlatacağım?
tek diyeceğim şey, biz de bu halde olmaktan memnun değiliz ama etrafımızdaki insanlar yani siz bizi öyle bir psikolojiye sürüklüyorsunuz ki, bakkala gidip ekmek almak için bile insan içine çıkasımız gelmiyor bazen...

bu arada, motivasyonundan dolayı tebrik edeceğim insandır. isterse beraber spora gidip birbirimizi de motive edebiliriz. bi yerden başlamak lazım değil mi ? diyerek tanımını yapacağım insandır. candır.

devamını okuyayım »
01.04.2015 18:55