birazsoylebirazboyle

  • şekerpare (693)
  • 675
  • 2
  • 2
  • 0
  • 4 gün önce

internetten tanışılan kişiyle görüşmek

blog yazmaya başladıktan sonra sıklıkla karşılaştığım durum. bunlardan iki tanesi karşı cinsleydi ve sözde duygusal yakınlık içeriyordu. biraz detaylandıralım...

blog yazmaya geçirdiğim bir beyin ameliyatı ve uzun süreli raporlu olmam nedeniyle yani can sıkıntısı ile başladım. ameliyat ve sonrasındaki birkaç ayda ilaçların ve tedavi sürecinin etkisi ile 35 kilo aldım. aldığım kilolardan dolayı değişen vücudum psikolojimi de olumsuz etkiledi ve kendime olan güvenim sıfırın altına indi. o dönemde herkesten ama özellikle karşı cinsten uzak durdum. kullandığım sosyal medya sitelerinde fotoğrafım yoktu. yeni halim hoşuma gitmediği için eski halim de o anki beni yansıtmadığı için koymayıp kaldırmıştım tüm fotoğrafları. ancak yazıştığım insanlarda bu durum gizemli bir hava yarattı. o dönemde tanıştığım insanlardan biri beni etkisi altına almayı da başardı. buluşmadan önce defalarca durumu anlatıp görüşmek istemediğimi, güvenimin yerle bir olduğunu kısacası yaşadıklarımı anlattım ama gelen yanıt kesinlikle umrunda olmadığı ve kişiliğimle ilgilendiği, bu değişimin geçici olduğu gibi cümlelerdi. ama öyle olmadığı buluşmanın başında daha ilk dakikada anlaşıldı. bu olayı tecrübe kabul ettim ve daha dikkatli davrandım ama ikinci kez aynı tecrübeyi yaşamama engel olamadı. defalarca bi önceki tecrübemi anlatıp özellikle uzak durmak istediğimi belirttim ama aldığım yanıt beni ikna etti. "neden başkasının yaşattığı bir tecrübenin acısını ben çekeyim?"

soru mantıklı gelmişti ve bir kez daha kabul ettim. sonuç daha da büyük bir hüsran oldu. o günden beri tövbeliydim, 16 mayıs tarihine kadar. bu kez benim çok hoşlandığım bir adam çıktı karşıma. ve diğerleri gibi önemsiz olmadığı gibi zırvalıklarla göz boyamaya çalışmadı. kişiliğimden hoşlandığını ama ilk etkinin de önemli olduğunu dile getirecek kadar cesareti vardı. şimdi onunla buluşacağım. bile isteye hem de... bakalım sonuç yine hüsran mı olacak?

merak edenler için edit: evet hüsran oldu ama iyi ki öyle oldu!

devamını okuyayım »
20.07.2015 02:08